
20x zoom ottiku b'4k60fps għal konferenza jew kamera live streaming
Mudell: Tevo - VHD1080Pro
Fokus fiss tal-kamera tilt pan
Disinn sleek u intelliġenti
Plagg & Play Connectivity USB2.0
Kwalità tal-immaġni Crystal Clear HD1080p
Moviment PTZ preċiż, lixx u siekta
Issettjati minn qabel: 9 permezz ta 'IR-Remote Setting (256 permezz ta' Rs232)
1 / 2.7 pulzier ta 'kwalità għolja, 8MP (16: 9) Sensor CMOS
Kwalità Superjuri bil-Lenti tal-Ħġieġ Sħiħ Materjal138 Grad Wies
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
20x zoom ottiku b'4k60fps għal konferenza jew kamera live streaming
* Tenveo UV620A Ultra hija kamera professjonali 4K @ 60fps PTZ li tinkludi sensur CMOS ta '1 / 1.8 pulzier 8.29MP li jaqbad ultra - video uhd qawwi b'kuluri vibranti, imsaħħaħ baxx - Kapaċità ħafifa, u firxa dinamika wiesgħa (WDR).
* Iż-zoom ottiku 20x tagħha b'estensjoni diġitali 16x jipprovdi flessibilità ta 'tfassil bla xkiel, filwaqt li l-kamp wiesa' ta '66.6 grad jakkomoda spazji kbar.
* B'AL - traċċar umanojdi mħaddem, appoġġ poe u ndi & dante full av - h kompatibilità, UV620A ultra jippermetti l-kwalità għolja - kwalità, baxxa {- latenza IP video trasmissjoni fuq netwerks - perfetta għal produzzjoni professjonali, perfetta għall-produzzjoni professjonali, il-produzzjoni professjonali.

Multi - Appoġġ għall-interfaceUSB + HDMI + SDI + LAN b'NDI®HX2 SĦIĦu poe - flessibilità tal-konnettività aħħarija

Uv620a ultra jagħti ultra - latenza baxxa (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
B'kompatibilità sħiħa fl-ekosistema Dante - inkluż il-kontrollur Dante għal rotta ta 'ħin reali -, maniġer tad-dominju Dante għall-iskjerament ta' intrapriża sigura, u Dante Director għall-immaniġġjar ċentralizzat - il-kamera tintegra bla xkiel fil-flussi ta 'midja IP professjonali.

Tenveo UV620A Ultra timpjega algoritmi avvanzati ta 'tagħlim fil-fond b'kejbien umanojdi biex iwassal prestazzjoni professjonali ta' traċċar ta 'grad}}}.
Il-proċessur AL tiegħu jippermetti t-tfassil ta 'preċiżjoni permezz ta' aġġustament awtomatiku tal-kompożizzjoni bbażat fuq il-pożizzjoni u l-kwantità tas-suġġett, filwaqt li t-traċċar adattiv jiżgura tfittxija bla xkiel ta 'suġġetti li jiċċaqilqu bi tbassir ta' veloċità intelliġenti.
Jidhru għarfien tax-xena għall-evitar awtomatiku tal-ostruzzjoni, din is-soluzzjoni ta 'traċċar intelliġenti żżomm fokus konsistenti u inkwadru ottimali anke f'ambjenti ta' suġġett dinamiċi, multi -.

Tenveo qed jiddisinja, għodda, jipproduċi u jbiegħ il-prodotti tal-konferenzi bil-vidjo direttament.
Aħna nipprovdu OEM & ODM għall-klijenti tagħna!
Parametri tal-Prodott:
| Mudell Nru. | Tevo - UV620A ultra |
| Kamera | |
| Senser | 1/1.8'' |
| Pixel effettivi | 8.42mp |
| Sinjali tal-vidjow | HDMI: 4KP60, 4KP59.94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080P60, 1080p50, 1080i60, 1080i50, 1080p30, 1080p30, 1080p59.94, 1080i599.94, 1080p29.97 720p59.94; 3G - SDI: 1080p60, 1080p50, 1080p30, 1080p29.97, 1080p59.94, 1080p25; 1080i60, 1080i50, 1080i59.94; 720p60, 720p59.94; |
| Zoom | 20x zoom ottiku |
| Lenti | f =6.25 mm ~ 125mm |
| Apertura | F1.58 ~ F3.95 |
| Angolu orizzontali | 59.6 grad ~ 3.5 grad |
| Angolu vertikali | 35.7 grad ~ 2.0 grad |
| Angolu djagonali | 66.6 grad ~ 4.0 grad |
| Zoom diġitali | 16X |
| Output tal-vidjow | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard tas-sinjal | NTSC / PAL |
| Interfaċċa ta 'kontroll | RS232, RS485, USB, NET |
| Shutter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Bilanċ abjad | Auto, ġewwa, barra, spinta waħda, manwal, var |
| Kumpens tal-backlight | Appoġġ |
| Tnaqqis tal-ħoss diġitali | Tnaqqis tal-ħoss diġitali 3D |
| Rata ta 'baud | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Protokoll ta 'kontroll | Visca, pelco - d, pelco - p |
| Protokoll USB | UVC 1.1 ~ 1.5 |
| Illuminazzjoni minima | 0.5 lux @ (f1.8, agc fuq) |
| SNR | Akbar minn jew daqs 55db |
| Rotazzjoni orizzontali | 350 grad (± 175 grad) 0.1 grad / s-100 grad / s |
| Rotazzjoni vertikali | 180 grad (± 90 grad) 0.1 grad / s-80 grad / s |
| H & v flip | Appoġġ |
| Iffriżar tal-immaġini | Appoġġ |
| Poe | Appoġġ |
| Numru ta 'preset | 255 |
| Eżattezza ssettjata minn qabel | 0.1 grad |
| Karatteristiċi IPC (Kamera IP) | |
| Format tal-kodifikazzjoni tal-vidjow | H.264 / H.265 / MJPEG |
| Vidjow Stream | Nixxiegħa prinċipali, sub stream |
| Riżoluzzjoni tal-fluss prinċipali | 3840x2160,1920x1080,1280x720, eċċ. |
| Riżoluzzjoni ta 'Sub Stream | 720x480,320x240, eċċ. |
| Rata tal-bit tal-vidjow | 32kbps ~ 20480kbps |
| Tip ta 'rata tal-bit | Rata varjabbli, rata fissa |
| Rata tal-qafas | 50Hz: 1fps ~ 50fps 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Kompressjoni awdjo | AAC, G711A |
| Rata tal-bit awdjo | 96kbps, 128kbps |
| Protokoll tan-netwerk | Dante av - h, ndi|hx2, srt, tcp / ip, http, rtsp, rtmp (s), onvif, dhcp, gb / t28181, multicast; appoġġ; appoġġ full nd |
| Interfaċċa ta 'input / output | |
| Output HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: tip bnc, 800mvp - p, 75ω, flimkien ma 'smpte 424m standard |
| LAN | 1XRJ45: 10M / 100M / 1000M interface Ethernet |
| Interface awdjo | 1-ch: interface awdjo 3.5mm, linja ġewwa 1-ch: interface awdjo 3.5mm, linja barra |
| USB | 1XUSB2.0: Tip A. |
| Interface tal-komunikazzjoni | 1xrs232 fi: 8pin min din, distanza massima: 30m, protokoll: visca / pelco - d / pelco -} p 1XRS232 OUT: 8pin min Din, Distanza Max: 30m, Protokoll: Użu ta 'Netwerk Visca biss 1xrs485: 2pin Port Phoenix, distanza massima: 1200m, protokoll: visca / pelco - d / pelco - p |
| Power Jack | Tip Jeita (DC fi 12V) |
| Speċifikazzjoni ġenerika | |
| Provvista ta 'enerġija | DC 12V / 2A (Max) |
| Konsum tal-enerġija | 24W (Max.) |
| Temperatura tax-xogħol | 0 grad ~ 40 grad |
| Umdità tax-xogħol | 20% -80% RH |
| Aħżen it-temperatura | -20 grad sa 60 grad |
| Aħżen l-umdità | 20% -90% RH |
| Daqs tal-prodott | 156.1 * 176.4 * 175.3mm / 285 * 217 * 197mm (qabel / wara l-ippakkjar) |
| Piż tal-prodott | 1.51kg / 2.6kg (piż nett / gross) |
It-tags Popolari: 20x zoom ottiku b'4k60fps għal konferenza jew kamera streaming live, kina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina






