Sistema tal-Konferenza tat-Tagħmir tal-Uffiċċju 4K 12x Ottika Zoom Optics PTZ Camera u 9 Meters Voice Pick Up Range Speakerphone
Imla l-grupp ta 'konferenzi tal-vidjow awdjo għal kmamar medji sa kbar:
Kamera tal-vidjow HD, kelliem u hub.
Disinn kompatt u sleek biex jidħol f'ħafna xenarji.
Audio Plug & Play HD jippermetti lil kulħadd madwar il-mejda tal-konferenzi jisma 'u jinstema' b'mod ċar
Vidjow DEF High: Video HD 1080p b'Autofocus, 12x Lens Zoom.
Ir-riżoluzzjoni 4K tiżgura li tara kull dettall tal-kamra tal-laqgħat.
Kompatibbli mal-Mac u l-PC.
Rekwiżiti tas-Sistema: Windows 7, 8.1 jew 10, Mac OS X 10.7 jew ogħla.
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Sistema ta 'Konferenza tat-Tagħmir tal-Uffiċċju 12x Ottika Ottika Ottika Ptz Kamera u 9 metri Voice Pick Up Range Speakerphone
1
2. Disinn kompatt u sleek biex jidħol f'ħafna xenarji.
3
4
5. Vidjow DEF Għoli: Video 4K u HD 1080p b'fokus awtomatiku, 12x zoom lenti . 4 k riżoluzzjoni tiżgura li tara kull dettall tal-kamra tal-laqgħat.
6. Kompatibbli ma 'Mac u PC. Rekwiżiti tas-Sistema: Windows 7, 8.1 jew 10, Mac OS X 10.7 jew ogħla.

Sistema ta 'konferenzi kollha f'wieħed
Tenveo All-in-One Video u Audio Conferencing System għal kmamar tan-nofs għal kbar.
Il-mazz li jiflaħ għalih jiġi ma 'HD 12x zoom u kamera 4K, 360 grad ta' l-ispiker tal-vuċi b'raġġ ta 'ġbir tal-vuċi ta' 9 metri.
Interfaces tal-vidjow HDMI u DP
Bl-interface HDMI, il-kamera 4K 12x Zoom PTZ ta 'din is-sistema tal-konferenza tal-vidjow tista' twassal immaġni ferm ċara u latenza baxxa.


Is-servizz tagħna:
Manifattura OEM- Servizzi ta 'manifattura ta' tagħmir oriġinali affidabbli.
Manifattura tal-Kuntratti- Speċjalizzazzjoni fi prodotti awdjoviżivi tal-ogħla livell.
Fabbrika ċċertifikata ISO- Konformità mal-istandards tal-kwalità internazzjonali.
MOQ baxx (kwantità ta 'ordni minima)- Produzzjoni flessibbli b'kontroll strett tal-kwalità.
Ipprezzar kompetittiv bl-ingrossa- Soluzzjonijiet kosteffikaċi għal produzzjoni fuq skala kbira.
| Numru tal-Mudell | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Sensor tal-immaġni tal-kamera PTZ | 1 / 2.8 "Sony CMOS |
Pixel effettiv | 8.29MP |
| Lenti | f =3.9 MM-46.8mm |
| Apertura | F1.6-2.8 |
| Format tal-vidjow | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Angolu orizzontali | 70.82 grad (w) -6.48 grad (t) |
| Fokus | Auto / Manwal |
| Tnaqqis tal-ħoss diġitali | Tnaqqis tal-ħoss 2D u 3D |
| Espożizzjoni | Auto / Manwal |
| Interfaces tal-vidjow | HDMI, DP |
| Format tal-kompressjoni tal-vidjow | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Protokoll ta 'kontroll | Visca / Pelco-D / Pelco-P |
| Rata ta 'baud | 9600/4800/38400/2400 |
| Rotazzjoni Pan / Tilt | >± 175 grad, -90 grad -+90 grad |
| Veloċità tal-Kontroll tal-Pan | 0.1 -80 grad / sek |
| Veloċità tal-kontroll tal-inklinazzjoni | 0.1-60 grad / sek |
| Numru ssettjat minn qabel | 255 Presets minn Pelco-D, 32 Presets minn Pelco-P, 7 Presets minn Visca (10 presets minn kontrollur mill-bogħod) |
| Kanċellazzjoni ta 'eku akustiku (AEC) tal-kelliem | > 65db |
| Rispons tal-ispiker | 135Hz-20Hz |
| Firxa ta 'pickup tal-kelliema b'żewġ mikrofini ta' espansjoni | 9 metri |
| Interfaces tal-hub | Dp * 2; Interface tal-qawwa * 1; USB Type-C * 1 |
| Kejbils tal-hub | Kejbil usb 3M * 1, 5m dp cable * 2 |
| Sistemi ta 'Operazzjoni | Windows 7 jew ogħla; Android, Mac OS ™ 10.10 jew ogħla, Linux (meħtieġ biex jappoġġjaw UVC.) Kompatibbli ma 'Zoom, Tims MS, Skype u eċċ. |
| Dimensjoni (W * H * D) | Kamera: 171.6 * 192.6 * 171.6mm; Speakerphone: φ 180mm * 37.4mm; Hub: 98 * 98 * 20m |
It-tags Popolari: Sistema tal-Konferenzi tat-Tagħmir tal-Uffiċċju 4K 12x Ottika Ottika PTZ Kamera Ptz u 9 metri Voice Pick Up Range Speakerphone, Ċina, Manifatturi, Bejgħ bl-ingrossa, Prezz, Prezz Baxx, Magħmul fiċ-Ċina









