
Prezz baxx 4K Auto Tracking SDI USB IP 20X PTZ Camera tal-Konferenza
Specs:
1. 4 k Traċċar tal-karozzi b'żieda ottika 20x
2. SDI USB IP 20X PTZ Camera tal-Konferenza
3. Mgħammar b'senser CMOS Sony 1 / 2.8 "
4. 8.29 megapixels
5
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Prezz baxx 4K Auto Tracking SDI USB IP 20X PTZ Camera tal-Konferenza
Mgħammra b'senser Sony 1 / 2.8 "CMOS u 8.29 Megapixel Ċarezza-perfetta għall-konferenzi, ix-xandir dirett u l-qbid tat-taħdita.

Ħu l-produzzjoni tiegħek għal-livell li jmiss bi traċċar tal-karozzi intelliġenti.
UVS20A - 4K il-magna ta 'traċċar AI inkorporata b'mod intelliġenti tidentifika l-miri umani, tadatta għall-moviment, u żżomm it-tfassil, billi tiżgura li l-preżentaturi jibqgħu ċċentrati u fil-fokus matul.

UVS20A-4K jappoġġja firxa komprensiva ta 'interfaces u protokolli ta' streaming, li jagħmel l-integrazzjoni fis-sistemi eżistenti mingħajr sforz.
- Video Outputs: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (Appoġġ Poe +)
- Protokolli ta 'l-istreaming: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
- Interfaces tal-Kontroll: RS232, RS485, USB (UVC), IP
- - Protokolli ta 'Kontroll: Visca, Pelco-D / P, Onvif, Visca Over IP
Kemm jekk għal streaming ħaj, kollaborazzjoni mill-bogħod, jew integrazzjoni tas-sistema, Tenveo UVS20A-4K tadatta għall-ambjent tiegħek mingħajr sforz.

Magħrufa bħala wieħed mill-manifatturi u l-fornituri ewlenin fiċ-Ċina, issa aħna nilqgħu bil-qalb għall-bejgħ bl-ingrossa l-kamera tal-konferenza AUDVE 4K AUDVOUND TENVEO 4K SDI USB IP 20X PTZ bi prezz baxx. Bl-għajnuna ta 'tagħmir u teknoloġija avvanzati, nistgħu nassigurawk il-kwalità għolja u l-prestazzjoni tajba tat-tagħmir tagħna.
| Mudell Nru. | Tevo - UVS20A-4K |
| Sensor tal-immaġini | Sony 1 / 2.8 "CMOS |
| Pixel effettivi | 8.29MP |
| Zoom ottiku | 20x zoom ottiku |
| Lenti | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Apertura | F1.7-F3.7 |
| Angolu orizzontali | 51.9 grad ~ 3.0 grad |
| Angolu vertikali | 39.7 grad ~ 2.2 grad |
| Angolu djagonali | 63.1 grad -3.7 grad |
| Format tal-vidjow | 4kp @ 30 / 25fps, 2kp @ 60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p @ 30fps, 240p @ 30fps |
| Format tal-kodifikazzjoni tal-vidjow | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Kumpens tal-backlight | Appoġġ |
| SNR | Akbar minn jew daqs 50db |
| Fokus | Auto / Manwal |
| Tnaqqis tal-ħoss diġitali | Tnaqqis tal-istorbju 2d & 3d |
| Espożizzjoni | Auto / Manwal |
| Interface I / O | |
| Interfaces tal-vidjow | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Format tal-kompressjoni tal-vidjow | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | Port Ethernet adattattiv ta '10m / 100m; Appoġġ Poe IEEE802.3AF |
| Protokoll tan-netwerk | Rtsp, rtmp, visca over ip, onvif, srt, ndi|hx2 |
| Protokoll ta 'kontroll | Visca / pelco - d / pelco - p; Rata ta 'Baud: 2400/4800/9600/38400 |
| Interfaċċa ta 'kontroll | RS232 (input biss), Rs485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| Parametru PTZ | |
| Rotazzjoni orizzontali | 350 grad (± 175 grad) 0.1 grad / s-100 grad / s |
| Rotazzjoni vertikali | 180 grad (± 90 grad) 0.1 grad / s-80 grad / s |
| Numru ssettjat minn qabel | L-utent jista 'jistabbilixxi sa 255 presets (10 presets minn IR remote) |
| Parametru Ġenerali | |
| Sistemi ta 'tħaddim | Windows 10, Windows 11or ogħla; Android, Mac OS ™ 10.10 jew ogħla, Linux (meħtieġ biex jappoġġja UVC.) |
| Vultaġġ tad-dħul | DC 12V |
| Kurrent ta 'input | 2.0a (Max.) |
| Konsum tal-enerġija | 24W (Max.) |
| Aħżen it-temperatura | -20 grad sa 60 grad |
| Aħżen l-umdità | 20% -90% RH |
| Temperatura tax-xogħol | 0 grad sa 40 grad |
| Umdità tax-xogħol | 20% -80% RH |
| Dimensjoni (W * H * D) | 166 * 165 * 170mm / 285 * 217 * 197mm (qabel / wara l-ippakkjar) |
| N.W. / G.W. | 1.6kg / 2.8kg (piż nett / gross) |
It-tags Popolari: Prezz baxx 4K Traċċar awtomatiku SDI USB IP 20X PTZ Camera tal-Konferenza, Ċina, Manifatturi, Bejgħ bl-ingrossa, Prezz, Prezz Baxx, Magħmul fiċ-Ċina





