Sistema ta 'Konferenza tat-Tagħmir tal-Uffiċċju 12x Ottika Ottika Ottika Ptz Kamera u 9 metri Voice Pick Up Range Speakerphone
Mudell Nru
1.Il-grupp ta 'konferenzi awdjo / vidjow ikkompleta għal kmamar medji għal kbar: kamera tal-vidjow HD, kelliem u miksi ta' espansjoni mhux obbligatorja.
2. Kapaċità massima sa 25 parteċipant: 10m estiż (33 ft). Firxa awdjo u kamp viżiv ta '90 grad għal konferenzi ta 'grupp medju sa kbir
3.Igh-End End Speakerphone b'Mics ta 'Espansjoni Mhux obbligatorja: Plug & Play HD Audio jippermetti lil kulħadd madwar il-mejda tal-konferenzi jisma' u jinstema 'b'mod ċar
4. Konferenzjar tal-Vidjo faċli u tajjeb: Tnedija laqgħat tal-vidjow b'konnessjoni Plug & Play USB ma 'laptop u agħżel Software tal-Konferenzi bil-Vidjow
5.High DEF VIDEO: 4K, Video HD 1080p b'Autofocus, 12x zoom lenti . 90 grad wiesgħa veduta angolu mingħajr tgħawwiġ
6.compatible ma 'Mac u PC. Rekwiżiti tas-Sistema: Windows 7, 8.1 jew 10, Mac OS X 10.7 jew ogħla.
7. Uża l-app tal-konferenza tal-vidjow tiegħek tal-għażla: taħdem bil-biċċa l-kbira tal-UC, konferenzi bil-vidjo u apps tal-komunikazzjoni sħaba
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott




Kollha - f '- sistema waħda tal-konferenza
Tenveo kollha - f '- Sistema waħda ta' konferenzi video u awdjo għal kmamar tan-nofs għal kbar. Il-mazz li jiflaħ għalih jiġi ma 'HD 12x zoom u kamera 4K, speakerphone ta' 360 grad bil-vuċi b'9 metri li jtellgħu l-vuċi - raġġ up.

Interfaces tal-vidjow HDMI u DP
Bl-interface HDMI, il-kamera 4K 12x Zoom PTZ ta 'din is-sistema tal-konferenza tal-vidjow tista' twassal immaġni ferm ċara u latenza baxxa.

Kompatibilità universali
Kompatibbli ma 'Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (timijiet), Voovmeeting, Cisco Webex u softwer ieħor ta' konferenzi.

Faċli biex tużah
Sistema tax-Xogħol Match: Taħdem sewwa fil-Windows 7 / 8.1 / 10, Mac OS 10.10 u ogħla. Ipplaggja l-kamera permezz tal-kejbil USB mal-apparat li trid tikkonnettja.
| Numru tal-Mudell | Tevo - va512group - ex |
| Sensor tal-immaġni tal-kamera PTZ | 1 / 2.8 "Sony CMOS |
Pixel effettiv | 8.29MP |
| Lenti | f =3.9 MM-46.8mm |
| Apertura | F1.6-2.8 |
| Format tal-vidjow | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Angolu orizzontali | 70.82 grad (w) -6.48 grad (t) |
| Fokus | Auto / Manwal |
| Tnaqqis tal-ħoss diġitali | Tnaqqis tal-ħoss 2D u 3D |
| Espożizzjoni | Auto / Manwal |
| Interfaces tal-vidjow | HDMI, DP |
| Format tal-kompressjoni tal-vidjow | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Protokoll ta 'kontroll | Visca / pelco - d / pelco - p |
| Rata ta 'baud | 9600/4800/38400/2400 |
| Rotazzjoni Pan / Tilt | >± 175 grad, -90 grad -+90 grad |
| Veloċità tal-Kontroll tal-Pan | 0.1 -80 grad / sek |
| Veloċità tal-kontroll tal-inklinazzjoni | 0.1-60 grad / sek |
| Numru ssettjat minn qabel | 255 Presets minn Pelco - D, 32 Presets minn Pelco - P, 7 Presets minn Visca (10 presets minn kontrollur mill-bogħod) |
| Kanċellazzjoni ta 'eku akustiku (AEC) tal-kelliem | > 65db |
| Rispons tal-ispiker | 135Hz-20Hz |
| Pickup Firxa tal-ispiker b'żewġ mikrofini ta 'espansjoni | 9 metri |
| Interfaces tal-hub | Dp * 2; Interface tal-qawwa * 1; USB Type - C * 1 |
| Kejbils tal-hub | Kejbil usb 3M * 1, 5m dp cable * 2 |
| Sistemi ta 'Operazzjoni | Windows 7 jew ogħla; Android, Mac OS ™ 10.10 jew ogħla, Linux (meħtieġ biex jappoġġjaw UVC.) Kompatibbli ma 'Zoom, Tims MS, Skype u eċċ. |
| Dimensjoni (W * H * D) | Kamera: 171.6 * 192.6 * 171.6mm; Speakerphone: φ 180mm * 37.4mm; Hub: 98 * 98 * 20m |
It-tags Popolari: Sistema ta 'Konferenza tat-Tagħmir tal-Uffiċċju 12x Ottika Ottika Ptz Kamera u 9 metri Voice Pick Up Range Speakerphone, Ċina, Manifatturi, Bejgħ bl-ingrossa, Prezz, Prezz Baxx, Magħmul fiċ-Ċina









