720p HD Video Konferenza Camera TEVO-V720
Mar 24, 2017
Dettall tal-prodott
bażiku Info
Mudell TEVO-V720
Tip: Video conferencing Sistema
Video: Video
Komunikazzjoni: Wired
Karatteristika tipponta: Omni-direzzjonali
Kulur: Abjad
720p HD Video Konferenza Camera: USB2.0
10X Zoom Lens: 1280 * 720 30frames
Trademark: Tenveo
Deskrizzjoni tal-prodott
Karatteristiċi tal-prodott: TEVO-V720 konferenza bil-vidjo immaġni immaġni kamera, iffriżar immaġni, zoom Focus fissi; One-click operazzjoni, Faċli biex jużaw, kompletament funzjonali, il-prestazzjoni hija notevoli Nista 'tkun fit-tul operazzjoni stabbli, faċli biex jintużaw, m'għandhomx bżonn! li maintain.With issettjati minn qabel fil-mira multipoint, memorja, żona Scan, kontroll swiċċ awżiljarju, kontroll remot infra-aħmar, l-immaġni maqlub, immaġni tal-mera, iffriżar immaġni, eċċ iskanjar ambitu illimitat, kompatibbli ma 'varjetà ta' protokoll ta 'kontroll, bl-użu RS422 / kontroll standard RS232 modalità.
| mudell | TEVO-V720 |
| sensur | MT9M034 1.3 miljun pixels. (1280 * 720 sieq 30 frejm / sek.) |
| riżoluzzjoni | 720p (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| rata ta 'qafas | 720: 30fps |
| Illuminazzjoni minimu | 0.5Lux fil F2.0 |
| lenti | 1.3 Miljun pixels |
| espożizzjoni | auto |
| zoom | Focus fiss |
| Bilanċ abjad | Auto / Manwal |
| Sinjal għall-Istorbju | > 50db |
| angolu ta 'rotazzjoni Pan | 360 ° |
| angolu ta 'rotazzjoni Mejjel | Up: 90 °, Down: 45 ° |
| Pan / Mejjel Veloċità | 1-280 ° / S; 1-100 ° / S |
| Power | DC 12V |
| daqs tal-prodott | 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (qabel / wara ippakkjar) |
| prodott Piż | 600g / 1.66kg (qabel / wara ippakkjar) |
Żid .: Room511-514, Fengtian New bini teknoloġija, Tramuntana Xuegang Road, Longhua dist ġdid. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
Skype: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





