Riżultat TEVO-HD9620 HDMI 1080p HD Video conferencing Camera għall Konferenza Daqs Midja (OHD20S-W2)
Mar 24, 2017
Mudell LE .: TEVO-HD9620
Video: Video
Komunikazzjoni: Wired
Lenti: Canon lenti
Video Format: 1080 / 60p
Twassil Time: 3 Jiem Wara Ħlas
Zoom: 20xoptical, 12x Diġitali
Lingwa: Ingliż, jew bħala customized
Trademark: TENVEO
Speċifikazzjoni: 131 * 165 * 142
Kodiċi tas-SA: 8525
Tip: Video conferencing Sistema
Kompożizzjoni: CMOS
Kulur: iswed
Pixels effettivi: 2.1 mega-pixel (16: 9)
OEM: ODM
Protokoll: Visca, Pelco-D / P
Ċertifikat: Ce, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
OSD: Iva
Pakkett Newtrali jew bħala customized: Pakkett tat-Trasport
Oriġini: Ċina
Ħarsa ġenerali tal-Prodott:
TEVO-HD9620 hija marka għolja intelliġenti HD video camera konferenza tagħna, ma 3.27MP (20 x ottiċi, 12 x diġitali, awtomatika jiffokaw), li jipprovdi immaġni ta 'riżoluzzjoni għolja. Oriġinali mfassla teknoloġija auto flip (desktop jew installazzjoni saqaf), għandha 255 f'pożizzjonijiet issettjati minn qabel, iffissar PTZ multipla, RS232 u kontroll remot RS422 (VISCA, Pelco P / D protokoll) interface.
Qasam Applikazzjoni:
TEVO HD serjali kamera konferenza bil-vidjo ġie użat ħafna fil-laqgħa, kamra tat-taħriġ, konferenzi bil-vidjo, tagħlim minn distanza, il-monitoraġġ, mediċi, awli, komunikazzjoni Internet u l-bqija.
Karatteristiċi tal-Prodott:
Video Format: 1080p 50/60
Lenti: 20 x ottiċi, 12 x diġitali
1 / 2.8 "Exmor CMOS, 3.27 MP
Video Riżultat: SDI, HDMI, CVBS, YPBPR
VISCA u Pelco P / D protokoll appoġġjati
Wieħed kontrollur mill-bogħod ma 'erba' kameras
Liga qiegħ high-end, tnaqqis tat-temperatura ta 'kamera, jiżguraw produzzjoni immaġni b'mod stabbli
HD & SD output ta 'sinjal simultanjament, anki taħt 1080p / 60, sinjal SD disponibbli
255 presets pożizzjonijiet bil PC jew kontrollur tastiera, 254 indirizzi jista 'jiġi stabbilit, jidentifikaw awtomatikament
Metodi ta 'kontroll multi disponibbli, appoġġ RS232 / 485 kontrolli tas-serje, ebda ħtieġa għall-bidla kodiċi.
dimensjonijiet:
160mmx 168mm x 185mm / 295mm x x205mm 225mm (qabel / wara ippakkjar)
aċċessorji:
DC adapter 12Vpower, kontroll remot IR, manwali, RS232, kejbil RS485, kejbil HDMI, Brazzi & viti
Parametri Teknoloġija:
| MUDELL PUS- O HD20 S | |
| Sens o r | 1 / 2.8 "ExmorCMOS |
| pixels effettivi | 3 0.27 MP |
| Video F ORMAT | 1080p / 60,1080P / 50, 1080p / 30,1080P / 25,1080I / 60,1080I / 50,720P / 60,720P / 50,720P / 30,720P / 25 |
| zoom | 20X ottiċi zoom |
| Iris | Auto / Manwal |
| Angolu F IELD tal V iew | 355 ° (80 ° / S) |
| Focus | Auto / Manwal / Imbotta |
| Min. I llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| Bilanċ abjad | Auto / Manwal |
| S / N Proporzjon | & # 8805; 50dB |
| Hütter S elettroniku | 1-1 / 10000s |
| Storbju Tnaqqis Diġitali | 2D / 3D |
| Ompensation C Back-dawl | Fuq / Off |
| issettjati minn qabel | 255 |
| Pan / Mejjel Rotazzjoni Angolu | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Mejjel Veloċità | 0.1-180 & # 176; (Pan), 0.1-120 & # 176; (Mejjel) |
| kontroll tat-Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Protokoll kontroll | VISCA, Pelco-P / D |
| Video O utput I nterface | 3G-SDI, YPbPr, HDMI, CVBS |
| Temperatura operazzjoni | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| Power | DC12V |
| Onsumption Power C | 12w |
| piż | 2.5kg |
Is-servizzi tagħna:
1, Żewġ sena garanzija
2, OEM & ODM servizzi (lingwa, logo, packageing eċċ disponibbli)
3, kunsinna ta 'malajr (3-10 ijiem wara l-ħlas riċevut)
4, TT / Paypal aċċettabbli
TENVEO Video Technology Co, Ltd ġiet imwaqqfa fl-2002, manifattur professjonali ta 'vidjo kameras konferenza, ma CE, FCC, ISO9001: 2008 ċertifikazzjoni. Aħna jimpenjaw ruħhom li jipprovdu hi-tech, kwalità għolja u soluzzjonijiet umanizzat video conferencing. OEM u ODM huwa disponibbli.
Nittama li jikkooperaw miegħek!

