TEVO-V1080 PTZ 1080p Kwalità Tajba Konferenza Utli Chat USB Konferenza Video Camera
Mar 25, 2017
Mudell LE .: TEVO-V1080
Kulur: Silver
Twassil Time: 3 Jiem Wara Ħlas
Pixels effettivi: 2.1 Pixels Mega
Built-in Video Riżultat: USB 2.0
Lingwa: Ingliż
Protokoll: Visca, Pelco-D / P
Customized: customized
Trademark: PUAs
Speċifikazzjoni: 135 * 145 * 150mm
Kodiċi tas-SA: 8525
Video: Video
OEM: ODM
Sensur: 1 / 2.8 "HD Kulur CMOS
Lenti: fissi tiffoka
OSD: Iva
Ċertifikat: Ce, ISO9001
Kundizzjoni: New
Ċertifikazzjoni: CE, RoHS, ISO, FCC
Pakkett Newtrali jew bħala customized: Pakkett tat-Trasport
Oriġini: Ċina
Ħarsa ġenerali tal-Prodott:
TENVEO tgħaqqad 1080p għolja video produzzjoni diġitali bil-konvenjenza ta 'tradizzjoni USB 2 0.0, li jipprovdi metodu għall-marketing biex jinbena konferenza bil-vidjo ekonomika. USB 2 0.0 video camera konferenza, bil 2. 2 MP CMOS kulur sensur, il-produzzjoni riżoluzzjoni għolja immaġini kwalità ta 'stampa li jilħaq sa 1080p / 3 0 u 720p / 30. Appoġġ RS232C u l-kontroll remot RS422 (VISCA, Pelco P / D protokoll) interface, għas-settings kollha tal-kamera u pan / tilt / zoom remot operazzjoni ta 'kontroll komunikazzjoni ta' veloċità għolja, l-iffissar PTZ multifunzjonali.
Qasam Applikazzjoni:
TEVO USB 2 0.0 camera HD konferenza bil-vidjo tipprovdi ideali soluzzjoni magħmula apposta għall-konferenzi video remoti, edukazzjoni mill-bogħod, il-komunikazzjoni mediċi u l-Internet remoti u l-bqija, mill-ispazju tax-xogħol miftuħ għall-ispazju uffiċċju privat u kamra tal-konferenzi.
Karatteristiċi tal-Prodott:
1. L-adozzjoni 2. 2 MP pixels effettivi, 1/2. 8 "Exmor CMOS,
2. Video Format: MJPEG 1080p / 30 720p / 30
3. 10 x ottiċi, 12 x diġitali
4. USB 2.0 interface, plug and play
5. USB 2.0 interface, l-aċċess għall-kontroll PTZ u zoom
6. Internazzjonalment pijunier teknoloġija tal-muturi ultra-siekta, jagħmlu PTZ dawwar skiet
7. 128 presets u 255 jindirizzaw kaskati protokoll estensjoni
8. VISCA inizjattiva domestika u l-protokoll teknoloġija ta 'identifikazzjoni Pelco P / D awtomatikament, l-ebda ħtieġa li tinbidel kodiċi jew menu
9. Oriġinali mfassla auto teknoloġija flip (desktop / installazzjoni limitu)
Parametri Teknoloġija:
| M ODEL | TEVO-V1080 |
| Sens o r | 1 / 2.7 "CMOS kulur HD |
| pixels effettivi | 2. 2 MP |
| Video F ORMAT | 1080P30, 720p 30 |
| zoom | fokus fiss |
| Iris | Auto / Manwal |
| Angolu F IELD tal V iew | 56 & # 176; (W) |
| Focus | Auto / Manwal / Imbotta |
| Min. il lumination | 0.2 Lux /0.005Lux |
| Bilanċ abjad | Auto / Manwal |
| S / N Proporzjon | & # 8805; 50dB |
| Hütter S elettroniku | 1 sa 1 / 10,000 i |
| Storbju Tnaqqis Diġitali | 2D / 3D |
| Ompensation C Back-dawl | Fuq / Off |
| issettjati minn qabel | 255 |
| Pan / Mejjel Rotazzjoni Angolu | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Mejjel Veloċità | 0.1-180 & # 176; (Pan), 0.1-120 & # 176; (Mejjel) |
| kontroll tat-Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Protokoll kontroll | VISCA, Pelco-P / D |
| Output interface vidjo | USB 2.0 |
| Temperatura operazzjoni | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| Power | DC12V |
| Onsumption Power C | 12w |
| piż | 1.6kg |
dimensjonijiet:
240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (qabel / wara ippakkjar)
interface View
aċċessorji:
DC 12V adapter enerġija, kontroll remot IR, manwali, RS-232C linja ta 'kontroll tas-serje, kejbil USB2.0 (5 metri), Brazzi & viti.
Quick bidu:
Is-servizzi tagħna:
1, Żewġ sena garanzija
2, OEM & ODM servizzi (lingwa, logo, eċċ ippakkjar disponibbli)
3, kunsinna ta 'malajr (3-10 ijiem wara l-ħlas riċevut)
4, TT / Paypal aċċettabbli
TEVNVEO Video Technology Co, Ltd ġiet imwaqqfa fl-2002, manifattur professjonali ta 'vidjo kameras konferenza, ma CE, FCC, ISO9001: 2008 ċertifikazzjoni. Aħna jimpenjaw ruħhom li jipprovdu hi-tech, kwalità għolja u soluzzjonijiet umanizzat video conferencing. OEM u ODM huwa disponibbli.
Don `t hestiate li tikkuntattjani għal kwalunkwe informations.
Nittama li jikkooperaw miegħek!
Email: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: Kerry Ning
X'hemm app: + 8618677780472
Aħna chat: 18677780472
QQ: 936923808
Kummerċ Manager: cn1520308805nqcx

