Wireless Daisy Chain USB Kelliema tal-Kamra tal-Konferenza Mikrofonu tal-Konferenza tal-Vidjo
Mudell:TEVO-M2B-CC
10M pickup radjijiet
Tip-C.3.5mm interface awdjo
Mibnija-fi 8 mikrofonu omnidirezzjonali
Kanċellazzjoni tal-eku u tnaqqis tal-istorbju
Kompatibbli mal-pjattaforma UC ewlenija kollha
Perfetta għall-konnettività ta 'smartphone jew tablet PC
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd hija magħrufa bħala waħda mill-manifatturi u fornituri ewlenin fiċ-Ċina, issa nilqgħu bi pjaċir li bl-ingrossa CE approvat Wireless Daisy Chain USB Conference Room Speakers Video Conference Mikrofonu bi prezz baxx mill-fabbrika tagħna. Bl-għajnuna ta 'tagħmir u teknoloġija avvanzata, nistgħu nassigurakom il-kwalità għolja u l-prestazzjoni tajba tat-tagħmir tagħna. Ikkuntattjana għal-lista tal-prezzijiet u servizz OEM & ODM.
Tenveo M2B-CC Wireless Daisy Chain Konferenza Speakerphone B'360 Grad U Speaker ta 'Kwalità Għolja
-
8 Mikrofonu Array, 360 grad Voice Pick Up
-
Daisy-Chain Design għal 20 attendens ta' 30 metru kwadru sa 60 metru
-
Konversazzjoni Crystal Clear waqt kwalunkwe telefonata konferenza
-
VoiceIA Kanċellazzjoni tal-Ħoss u Kanċellazzjoni tal-Eku
-
Multi-Konnessjonijiet mat-tagħmir tiegħek permezz ta' USB-TypeC, AUX audio Jack, u wireless.
-
Win7/8 jew 10, MacOS x10.9 jew ogħla, Chrome OS, Linux, Android, IOS eċċ.
Omnidirezzjonali Microflex Boundary Mic




| Isem tal-Oġġett | Speakerphone Bluetooth |
| Mudell Nru. | M2B-CC |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batterija | 6000mAH (Mibnija-batterija tal-litju); Ħin tal-mużika (sa 18-il siegħa); Ħajja tal-batterija (sejħa) sa 32 siegħa; Ħin ta 'ċarġ l-aktar mgħaġġel: 2 sigħat; Ħin tal-iċċarġjar regolarment sa: 4 sigħat |
| Tip ta' Konnessjoni | USB/Bluetooth/AUX/Wireless |
| Daqs tal-Kamra tal-Laqgħa | 30-50㎡ |
| Laqgħa Ma' | 12-20 parteċipant |
| Firxa Pickup Speakerphone | 10 metri (16.4ft *2) |
| Miks | 8 * Array ta 'Mics Professjonali |
| Tip ta 'mikrofonu | Omni-direzzjonali (firxa ta' ġbir ta' 360 grad) |
| Sensittività tal-mikrofonu | -38dB |
| Tnaqqis tal-Ħoss | iva |
| Awdjo Duplex Sħiħ | Iva |
| AEC | Iva |
| Medda ta' Frekwenzi | 100Hz sa 20kHz |
| Speaker | 5W/112dB |
| Interface | 2*Tip-C, port awdjo 2*3.5mm |
| Rekwiżiti tas-Sistema | Windows 7/8/10 jew aktar, MacOS 10.7 jew aktar, Chrome OS V29.01547 jew aktar |
| Appoġġ għall-Applikazzjoni | Softwer: Zoom, timijiet ta 'Mirosoft, Facetime, Hangouts, OBS, Xsplit, eċċ. |
| Temperatura tax-Xogħol | 0 grad ~ 45 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -10 gradi ~+45 grad |
| Umdità tax-Xogħol | 20%~85% RH(mingħajr-kondensazzjoni) |
| Provvista tal-Enerġija | 5V/3A jew 9V/2A |
| Dimensjoni (Qabel/Wara l-Pakkett) | 125 * 125 * 30mm/226 * 183 * 95mm |
| Piż Net/Gross | 0.68kg/0.98kg |
It-tags Popolari: Wireless Daisy Chain USB Conference Room Speakers Video Conference Mikrofonu, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina
Tista 'Tħobb ukoll
-

10X Zoom PTZ HDMI Video Conference Camera għal Pan T...
-

1080P Wide View Angle 10X Zoom HDMI Output Video Con...
-

Mikrofonu tal-Konfini tal-Kondensur Omni Direzzjonal...
-

HD Voice Provides Crystal Clear Sound Speakerphone w...
-

mikrofonu tal-konferenza
-

Prezz baxx HD1080P Video Conference Camera 20X Zoom ...




