1080p Webcam Usb Outputs Għax-Xandir Ħaj
Mudell: TEVO-VA200 Pro
Isem: Awdjo u Vidjo kollha f'Webcam waħda
Senser tal-immaġni: 1/2.7 sensor CMOS (OV2710)
Żum: Fokus fiss
Riżoluzzjoni: 1920 × 1080
Interface:Mikro USB2.0
Lenti: angolu tal-vista wiesa '2.2mm
Pixel effettiv: 2.10 mega pixel
Format tal-Kompressjoni tal-Vidjo: MJPEG, YUV
Provvista ta 'enerġija: provvista ta' enerġija USB, 5V, 70mA
Mibnija 2 mics Omni direzzjonali u 2 Kelliema
Angolu tal-Wiri Orizzontali: Djagonali: 124 grad, Orizzontali: 112 grad, Vertikali: 82 grad
Sistema ta' appoġġ:Windows:10, 8.1, 8, 7 u macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Softwer kompatibbli: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Mur għal Laqgħa eċċ
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
1080p webcam usb outputs għal xandir dirett

Deskrizzjoni tal-prodott:








| Mudell | TEVO-VA200 Pro |
| Isem | Awdjo u Vidjo kollha f'Webcam waħda |
| Sensor tal-immaġni | Sensor CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| Lenti | Angolu tal-vista ta '2.2mm wiesa' |
| Pixel effettiv | 2.10 mega pixel |
| Zoom | Fokus fiss |
| Interface | Mikro USB2.0 |
| Format tal-Kompressjoni tal-Vidjo | MJPEG, YUV |
| Riżoluzzjoni | 1920×1080 |
| Angolu tal-Wiri Orizzontali | Dijagonali: 124 grad, Orizzontali: 112 grad, Vertikali: 82 grad |
| Illuminazzjoni minima | 350Lux |
| Provvista ta' enerġija | Provvista ta 'enerġija USB, 5V, 70mA |
| Mikrofonu | Mibnija 2 mics Omni direzzjonali |
| Speaker | Mibnija 2 Kelliema |
| MOD | 50ċm |
| Bilanċ abjad | Auto |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Tul tal-kejbil | 3m |
| Sistema ta 'appoġġ | Windows:10, 8.1, 8, 7 u macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Softwer kompatibbli | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Mur għal Laqgħa eċċ |
| Aċċessorji | Kejbil USB, Manwal għall-utent |
| Konsum tad-dawl | 2w |
| Frekwenza tal-kelliem | 20Hz-20KHz |
| Impedenza | 4Ω |
| Produzzjoni massima | 85dB |
| Direzzjoni tal-Mikrofonu | Omnidirezzjonali |
| Sensittività | -33dBFS |
| Frekwenza tal-mikrofonu | 20Hz-20KHz |
| Aqbad firxa (radjijiet) | 3m |
| Daqs tal-prodott | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| Piż tal-prodott | 0.33 g |
It-tags Popolari: 1080p webcam usb outputs għal xandir dirett, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina











