USB webcam għal Skype
USB3.0 Video Output
1 / 2.8 '' 4K UHD CMOS Sensor
8 mega pixel (16: 9)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
Eptz b'5x zoom diġitali
Mibni - fil-mikrofoni u l-ispiker (VA300B)
Żieda ta '1 espansjoni mic permezz ta' usb - port (va300b)
Firxa ta 'pickup tal-vuċi 5m, 120 grad FOV
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott




5x Zoom Diġitali u Auto Framing
1 / 2.8 "4K UHD CMOS Sensor 120 Grad Ultra - Wide Orizzontali View Angle 4x Digital Zoom 8.29mega Pixel

Faċli biex tikkontrolla u tuża
L-4K, kollha - f '- webcam wieħed huwa mgħammar b'kontrollur remot wieħed u jappoġġja 2 pożizzjonijiet ta' presets fl-internet {- proċess ta 'tagħlim jew laqgħat. Huwa effiċjenti ħafna għall-użu personali jew żgħir tal-kamra tal-laqgħat.

Kompatibilità universali
Kompatibbli ma 'Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (timijiet), Voovmeeting, Cisco Webex u softwer ieħor ta' konferenzi.

Faċli biex tużah
Sistema tax-Xogħol Match: Taħdem sewwa fil-Windows 7 / 8.1 / 10, Mac OS 10.10 u ogħla. Ipplaggja l-kamera permezz tal-kejbil USB mal-apparat li trid tikkonnettja.
| Mudell | Tevo - VA300B |
| Senser | Sony IMX415 |
| Pixel effettiv | 8.29mega pixel |
| Pixel tal-Output tal-Vidjow | 3840 x 2160 @ 30fps, 2560 x 1440 @ 30fps, 1920 x 1080 @ 30fps eċċ |
| Zoom diġitali | 5x |
| Qasam tal-vista | 118.8 grad (d), 109.9 grad (h), 74.6 grad (v) |
| Dnr | 2d & 3d dnr |
| Kodifikazzjoni | Yuv, MJPG |
| Eptz | Appoġġ |
| Funzjoni ai | Appoġġ |
| Mibni - fil-mic | NTSC / PAL |
| Pożizzjoni ssettjata minn qabel | 2 |
| Firxa tal-ġbir tal-vuċi | 5Meters |
| Mibni - fil-kelliem | 1 |
| Provvista ta 'enerġija | Tip - C / 12V Adapter tal-Qawwa |
| Vultaġġ tal-input | 12V jew 5V |
| Kontroll mill-bogħod | IVA |
| Appoġġ għall-Applikazzjoni | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Timijiet, Hangouts, Obs u Xsplit, eċċ. |
| Rekwiżiti tas-Sistema | Windows 7/8/10 jew aktar, MacOS 10.7 jew aktar, Chrome OS V29.01547 jew aktar |
| Temperatura tax-xogħol | 0 grad -- 50 grad |
| Temperatura tal-ħażna | 0 grad -- 60 grad |
| Umdità tax-xogħol | 20 ~ 85% RH |
| Daqs tal-prodott | 210 * 58 * 50mm / 263 * 136 * 80mm ((qabel / wara l-ippakkjar) |
| Piż tal-prodott | 0.25kg / 0.6kg (piż nett / gross) |
It-tags Popolari: USB Webcam għal Skype, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina










