Webcam Diġitali 1080P Usb Għal Android Mini Pc Webcam
Mudell: TEVO-VA200
Isem:Awdjo u Vidjo kollha f'Webcam wieħed
Sensorju tal-immaġni: 1 / 2.7 sensor CMOS (OV2710)
Iżżumja:Fokus fiss
Interface: Mikro USB2.0
Riżoluzzjoni:1920×1080
2mics direzzjonali Omni inkorporati
Lenti: 2.2mm angolu wiesa 'tad-dehra
Pixel effettiv: 2.10 mega pixel
Format tal-Kompressjoni tal-Vidjo: MJPEG, YUV
Angolu tal-vista orizzontali: Dijagonali: 124 °, Orizzontali: 112 °, Vertikali: 82 °
Sistema ta 'appoġġ: Windows: 10, 8.1, 8, 7 u macOS 10.12 ~ 10.14、OS X 10.8 ~ 10.11、Mac OS X10.0 ~ 10.7
Softwer kompatibbli: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Mur għal-Laqgħa eċċ
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Webcam diġitali 1080P usb għal android mini pc webcam









| Mudell | TEVO-VA200 |
| Isem | Awdjo u Vidjo kollha f'Webcam wieħed |
| Senser tal-immaġni | 1/2.7 Sensur CMOS (OV2710) |
| Lenti | Angolu ta 'vista wiesgħa ta' 2.2mm |
| Pixel effettiv | 2.10 mega pixel |
| Iżżumja | Fokus fiss |
| Interface | Mikro USB2.0 |
| Format tal-Kompressjoni tal-Vidjo | MJPEG, YUV |
| Riżoluzzjoni | 1920×1080 |
| Angolu orizzontali tal-vista | Dijagonali: 124 °, Orizzontali: 112 °, Vertikali: 82 ° |
| Illuminazzjoni minima | 350Lux |
| Provvista tal-enerġija | Provvista ta 'enerġija USB, 5V, 70mA |
| Mikrofonu | 2mics direzzjonali Omni inkorporati |
| Ispeaker | Le |
| MOD | 50cm |
| Bilanċ Abjad | Awtomatika |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| It-tul tal-kejbil | 3m |
| Sistema ta' appoġġ | Windows: 10, 8.1, 8, 7 u macOS 10.12 ~ 10.14、OS X 10.8 ~ 10.11、Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Softwer kompatibbli | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Mur għal-Laqgħa eċċ |
| Aċċessorji | Kejbil USB, Manwal għall-utent |
| Konsum tal-enerġija | 2w |
| Impedenza | 4Ω |
| Produzzjoni massima | 85dB |
| Direzzjoni tal-Mikrofonu | Omnidirezzjonali |
| Sensittività | -33dBFS |
| Frekwenza tal-mikrofonu | 20Hz ~ 20KHz |
| Medda ta 'ġbir ta' tagħmir (radjijiet) | 3m |
| Daqs tal-prodott | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| Piż tal-prodott | 0.33 g |
It-tags Popolari: diġitali 1080p usb webcam għall android mini pc webcam, iċ-Ċina, il-manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina












