Webcam USB 4K B'Mikrofonu Inkorporat
Mudell: TEVO-VA4K
Lenti ta 'angolu wiesa' ta '2.2mm
Disinn kompatt kollox f'wieħed
Konnettività USB Plug & Play
Sensor CMOS 1/2.3 (SONY IMX377)
11.10 mega pixel
Ai Auto Framing fuq Riżoluzzjoni 2K, żomm it-traċċar u tiffoka fuq il-kelliem
4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080) kwalità tal-immaġni
Mikrofonu Omni direzzjonali inkorporat u Speaker 1
Kamp viżiv wiesa' ta' 124 grad mingħajr distorsjoni
Kompatibbli ma 'kwalunkwe applikazzjoni tas-softwer tal-konferenzi bil-vidjo u servizz tas-sħab
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Tenveo VA4K 11MP 4K WebcamAi Auto Framing fuq 2K 124 grad FOV USB Type-C b'Mic u kelliem Ħajja Broadcast Video Calling Conference PC Web












Tenveo VA4K huwa Conference Cam iddisinjat għal Huddle rooms u kmamar tal-konferenzi żgħar. B'sensor CMOS 1/2.3 (SONY IMX377), lenti ta '2.2mm, kamp viżiv ultra-wisa' ta' 124 grad, VA4K jagħmel lil kulħadd fil-kamra tal-konferenzi viżibbli b'mod ċar. Il-lenti ottika 4K UHD ġġib kwalità tal-vidjo straordinarja biex ittejjeb il-kollaborazzjoni wiċċ imb wiċċ. L-awdjo integrat huwa ottimizzat għal spazji żgħar, u jagħti esperjenza ta 'ħoss eċċezzjonali. Il-mikrofonu u l-kelliem Omni direzzjonali jgħinu biex jiżguraw il-ħoss kbir daqs kemm jidhru. B'disinn kompatt all-in-one, USB plug and play u sempliċiment jaħdem ma 'kwalunkwe applikazzjoni ta' softwer tal-konferenzi bil-vidjo u servizzi cloud.
| Mudell | TEVO-VA4k |
| Isem | Awdjo u Vidjo kollha f'Webcam waħda |
| Sensor tal-immaġni | Sensor CMOS 1/2.3 (SONY IMX377) |
| Lenti | Angolu tal-vista wiesa '2.2mm |
| Pixel effettiv | 11.10 mega pixel |
| Iżżumja | Fokus fiss |
| Interface | Mikro USB2.0 |
| Format tal-Kompressjoni tal-Vidjo | MJPEG, YUV |
| Riżoluzzjoni | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Qasam ta ' View | Dijagonali: 124 grad, Orizzontali: 112 grad, Vertikali: 82 grad |
| Illuminazzjoni minima | 350Lux |
| Provvista ta' enerġija | Provvista ta 'enerġija USB, 5V, 70mA |
| Mikrofonu | Mibnija 2 mics Omni direzzjonali |
| L-Ispeaker | Mibnija 2 Kelliema |
| MOD | 50ċm |
| Bilanċ abjad | Awtomatika |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Tul tal-kejbil | 3m |
| Sistema ta 'appoġġ | Windows:10, 8.1, 8, 7 u macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Softwer kompatibbli | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Mur għal Laqgħa eċċ |
| Aċċessorji | Kejbil USB, Manwal għall-utent |
| Konsum tal-enerġija | 2w |
| Frekwenza tal-kelliem | 20Hz-20KHz |
| Impedenza | 4Ω |
| Produzzjoni massima | 85dB |
| Direzzjoni tal-Mikrofonu | Omnidirezzjonali |
| Sensittività | -33dBFS |
| Frekwenza tal-mikrofonu | 20Hz-20KHz |
| Aqbad firxa (radjijiet) | 3m |
| Daqs tal-prodott | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| Piż tal-prodott | 0.33 g |
It-tags Popolari: USB 4k webcam b'mikrofonu integrat, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina
Tista 'Tħobb ukoll
-

Ipplaggja u tilgħab l-ispiker għall-konferenzi tal-v...
-

Manifatturi ottiċi taż-żum ottiku 20x 1080i
-

Kamera tal-Konferenza tal-Vidjo Focus Auto
-

Tevo - vhd12u u tevo - m3b hdmi usb camera 12x zoom ...
-

PTZ 20x Zoom ottiku Video Camera Għal Live Streaming...
-

TEVO-VA300B Kollha f'wieħed EPTZ Webcam ConferenceCa...





