Konferenza Kbir Zoom Mikrofonu Speakerphone Omnidirezzjonali Daisy Chain
Mudell: TEVO-M5BEX
* Qabbad iż-żewġ speakerphones bil-kejbil tal-awdjo 3.5mm
* żewġ speakerphones wkoll jistgħu jintużaw separatament
* 8 Array Mics Professjonali biex jinkiseb pickup tal-ħoss omnidirezzjonali ta' 360 grad, ir-raġġ tal-awdjo massimu jista' jkun sa 12m × 15m (39.37ft × 49.2ft)
* Uffiċċju li Jiċċaqlaq: Batterija rikarikabbli ta' 8000amh inkorporata b'sa 17-il siegħa ħin tal-mużika
* Teknoloġija DSP avvanzata, Kanċellazzjoni sħiħa tal-eku duplex
* Bluetooth, Dongle mingħajr fili, konnessjoni USB, faċli biex tużah: jgħaqqad f'sekondi ma' laptop, smart phone u tablet.
* Indikaturi LED
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Tenveo M5BEX Omnidirezzjonali Daisy Chain Konferenza Mikrofonu Speakerphone għal Konferenza Kbir Zoom




| Mudell Nru. | TEVO-M5B-EX |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batterija | 8000mAH (batterija tal-litju integrata); Ħin tal-mużika (sa 17-il siegħa); Ħajja tal-batterija (sejħa) sa 27 siegħa; Ħin tal-iċċarġjar l-aktar mgħaġġel: 3 sigħat; Ħin tal-iċċarġjar regolarment sa: 6 sigħat (Appoġġ għall-iċċarġjar PD2.0/3.0, b'qawwa massima sa 18W) |
| Tip ta' Konnessjoni | USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm Jack (Il-verżjoni Daisy-chain għandha Jack 2x3.5mm) |
| Daqs tal-Kamra tal-Laqgħa Għal Speakerphone wieħed | 15-30㎡ |
| Daqs tal-Kamra tal-Laqgħa għal Daisy Chain Speakerphone | 30-60㎡ |
| Laqgħa bi Speakerphone wieħed | Sa 15-il parteċipant |
| Laqgħa Ma' Daisy Chain Speakerphone | Sa 20-30 parteċipanti |
| Firxa Pickup għal Speakerphone wieħed | 6 metri (19.68 pied) |
| Firxa Pickup għal Daisy Chain Speakerphone | 12-il metru (39.37 pied) |
| Miks | 4x Analogu Silikon Mics Array |
| Tip ta 'mikrofonu | Omnidirezzjonali (firxa ta' pickup ta' 360 grad) |
| Sensittività tal-mikrofonu | {0}dB |
| Volum tal-kelliem | 120dB |
| SNR | 62dB |
| Tnaqqis tal-Ħoss | Iva |
| Awdjo Duplex Sħiħ | Iva |
| AEC | Iva |
| Medda ta' Frekwenzi | 100Hz sa 20kHz |
| L-Ispeaker | 5W/120dB |
| Interfaċċa | 1 x Tip-Ċ, 1 x 3.5mm Daisy Chain Port, 1 x 3.5mm port awdjo |
| Rekwiżiti tas-Sistema | Windows 7/8/10 jew ogħla, MacOS 10.7 jew ogħla, Chrome OS V29.01547 jew ogħla |
| Appoġġ għall-Applikazzjoni | Softwer: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Timijiet, Hangouts, OBS, Xsplit, eċċ. |
| Temperatura tax-Xogħol | -10 grad -+50 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -10 grad -+45 grad |
| Umdità tal-Ħażna | 20%-90% RH (mingħajr kondensazzjoni) |
| Umdità tax-Xogħol | 20%-80% RH (mingħajr kondensazzjoni) |
| Provvista tal-Enerġija | 5V /3A jew 9V /2A |
| 1 Daqs tal-Unità | Ø180mm × 37.4mm |
| 2 Unitajiet Daqs | 220 × 208 × 133mm (wara l-ippakkjar) |
| 2 Unitajiet Piż | 2*0.62kg/1.6kg (Piż Nett/Gross) |
| Lista tal-Ippakkjar | 2 * Speakerphone Bluetooth, 1 * Cable USB, 1 * 3.5mm Daisy Chain Cable, 1 * Dongle mingħajr Fili, 1 * Adapter OTG, 1 * Manwal għall-Utent |
It-tags Popolari: konferenza kbira zoom mikrofonu speakerphone katina daisy omnidirezzjonali, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina












