Tevo-Na200b Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB2.0 Għall-Kamra tal-Konferenzi
TEVO-NA200B Wasla Ġdida Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB2.0 Bluetooth Speakerphone għall-kamra tal-Konferenza TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth Speakerphone jista 'jespandi l-ispazji tal-laqgħat tiegħek. B'Algoritmu tal-Vuċi AI integrat u Tech Pickup ta 'Aġġustament Awtomatiku, TEVO-NA200B jista' jaġġusta awtomatikament il-...
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
TEVO-NA200B Wasla Ġdida Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB2.0 Bluetooth Speakerphone għall-kamra tal-Konferenzi
TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth Speakerphone jista 'jespandi l-ispazji tal-laqgħat tiegħek.
B'Algoritmu tal-Vuċi AI integrat u Tech Pickup ta 'Aġġustament Awtomatiku, TEVO-NA200B jista' jaġġusta awtomatikament il-volum biex jottimizza l-bilanċ tal-volum innifsu.
Awdjo Full-Duplex & Array Mics 360 grad, speakerphone TEVO-NA200B jista 'jappoġġja diskors doppju. Hija mgħammra b'4 mics diġitali omnidirezzjonali MEMS ta' sensittività għolja biex tiżgura li kulħadd jinstema' waqt it-telekonferenza.
L-ispeakerphone portabbli NA200B huwa kompatibbli mal-apparati, softwer, apps, eċċ popolari kollha. Bit-teknoloġija li tifforma raġġ, NA200B jista 'jidentifika l-pożizzjoni tal-kelliem b'mod preċiż.
Tista' tgawdi l-laqgħa tiegħek id-dar, fl-uffiċċju jew waqt l-ivvjaġġar.

Karatteristiċi ewlenin ta 'TEVO-NA200B:
Daisy Chain Bluetooth Speakerphone;
Full-Duplex Awdjo & 360 grad Mics Array;
Built-in AI Voice Algoritmu & Awto-Aġġustament Pickup Tech;
Mgħammar b'4 mics omnidirezzjonali diġitali MEMS b'sensittività għolja;
Ipplaggja & play faċilment bil-Bluetooth, USB, u mini-jack għal apparat mobbli;
Funzjonijiet faċli għall-utent, inklużi buttuna mute tal-mikrofonu, sejħa, u kontrolli tal-volum;
Bit-teknoloġija li tifforma raġġ, NA200B jista 'jidentifika l-pożizzjoni tal-kelliem b'mod preċiż.
Aktar dettalji tal-prodott ta 'TEVO-NA200B:
Ideali Għal Spazji ta 'Laqgħa Żgħar u Medji
Tevo-NA200B Bluetooth speakerphone jiżgura li kulħadd jinstema' waqt telefonati f'konferenza,
tagħmel il-laqgħa tiegħek aktar effiċjenti.

Awdjo Full-Duplex & Array Mics 360 grad
Mibnija 4 mikrofoni omnidirezzjonali biex jiffurmaw ħoss omnidirezzjonali ta' 360-grad,
adattat għal kamra tal-laqgħat ta '20 metru kwadru u jappoġġja laqgħat ħajjin b'inqas minn 10 persuni.

Ħin ta' Standby twil
Il-batterija ta '5200mA ta' kapaċità kbira inkorporata tagħmel l-ispeakerphone ikollu ħin twil ta 'taħdit
(9h ħin tax-xogħol fil-volum massimu u 90 jum ħin standby).

Kelliem Bluetooth għal softphone:
Firxa ta 'pick-up tal-vuċi ta' 5m, kwalità ta 'vuċi ta' pulzier notevoli u ċara kristall għal laqgħa ta 'konferenza kbira medju;

Wiċċ li ma jgħaddix ilma minnu
Il-wiċċ li ma jgħaddix ilma minnu jipproteġi kompletament kontra t-trab u l-ilma;

Disinn portabbli u solidu:
Huwa konvenjenti li taħdem ma 'TENVEO NA200B fid-dar tiegħek, l-uffiċċju, barra kullimkien kif tixtieq.

Faċli daqs Plug and Play:
Ebda IT meħtieġa. Is-setup u l-użu ta 'dawn il-kelliema Bluetooth huwa breeze, biss qabbad u dial-in;
Kompatibbli mal-pjattaformi UC ewlenin kollha.

Can dasiy katina 1 pcs ta ' l-espansjoni speakerphones (minn RJ45 Cable), u tkabbar ge pickup distanza upto 10m.
L-ispeakerphone tal-espansjoni huwa għal għażla.

Jekk jogħġbok ikkuntattja magħna jekk inti interessat f'Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB2.0 għall-Kamra tal-Konferenzi TEVO-NA200B.
Speċifikazzjonijiet tekniċi:
| Mudell | TEVO-NA200B |
| Kamra tal-laqgħat | 20-40m2 |
| Firxa Pickup | 5 Meters |
| Rispons tal-Frekwenza tal-Mikrofonu | 100Hz-22KHz |
| Mikrofonu inkorporat | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Produzzjoni massima | 85dB |
| Rispons tal-Frekwenza tal-Kelliem: | 100Hz-22KHz |
| Duplex sħiħ | √ |
| Soppressjoni tal-istorbju | √ |
| Kontroll awtomatiku tal-gwadann | √ |
| Provvista ta' enerġija: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Temperatura tax-Xogħol | 0 grad -50 grad (stat operattiv) |
| Umdità | 20 fil-mija -85 fil-mija |
| Appoġġ OS | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aċċessorji | 1x Konferenza Speakerphone; 1x Karta ta' Garanzija |
| Interface | 1x interface tat-tip B; 1x interface tan-netwerk RJ45; 1x Line in/Line out interface |
| Provvista ta 'enerġija | Enerġija mill-USB (5v/500mA), batterija tal-litju 5200mAH mibnija; |
SZ Tenveo Video Technology Co,. Ltd
Żid: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, iċ-Ċina
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: flimkien ma' 86 135 5233 5495
Whatsapp: flimkien ma' 86 134 7469 0572
Skype: live:956467630_1
Websajt: www.tenveo-video-conference.com
It-tags Popolari: tevo-na200b daisy chain bluetooth speakerphone usb2.0 għall-kamra tal-konferenzi, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina
Tista 'Tħobb ukoll
-

Wireless Daisy Chain USB Kelliema tal-Kamra tal-Konf...
-

L-Aħjar Web USB Speakerphone Bil-Mikrofonu għal Sejħ...
-

Portable Conference Call Device
-

USB & Bluetooth Speakerphone Microsoft Ottimizzat
-

Speaker tal-Bluetooth bla Fili Għal Softphone U Mowbajl
-

USB Omnidirezzjonali USB + Bluetooth Speakerphone għ...






