
Speakerphone tal-Konferenza Omnidirezzjonali b'2 MICs għan-Negozju Konferenza
Mudell: Tevo - Na200ex
10m Radji Daisy Katina Speakerphone
Interface USB
98 db kelliem
8 miks, 2 kelliema
Kanċellazzjoni ta 'eku adattiv
Traċċar tal-Vuċi Umana Adattiva
Mikrofonu omnidirezzjonali ta 'sensittività għolja
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Speakerphone Professjonali 360 Grad Voice Pick - UP USB Microphone 10M TEVO - NA200EX

Katina Daisy / Użu Waħdu Ideali għall-Ispazju tal-Laqgħat - Tevo - NA200EX Speakerphone Karatteristiċi tal-Katina Daisy, Kaskata 1 Kelliema tal-Konferenza jespandu bil-kbir l-ispazju effettiv tal-laqgħat tiegħek, li jwasslu awdjo superb għal konferenza kollaborattiva. Huwa aġġornament ġdid ibbażat fuq M2 meta wieħed iqis il-bżonnijiet tal-klijenti tagħna. L-aħjar parti hija li tista 'mhux biss tieħu Na 200 + NA200s għal laqgħa akbar, li tħalli aktar parteċipanti jipparteċipaw fit-telefonata tal-konferenza, iżda jużaw waħedhom għal 2 kmamar żgħar bħala żewġ kelliema M2.
Algoritmu tal-Voice AI & Auto - Aġġustament ta 'Pickup Tech - Skype SpeakerPhone japplika l-algoritmu VOICEIA AI - ibbażat fuq l-istorbju biex telimina l-istorbju skond id-dinamika ambjentali, effettivament trażżan l-Echo, hekk li tiffiltra l-istorbju ambjentali f'ambjenti miftuħa li jiżguraw bil-ħoss immersiv superb. Sadanittant, l-ispiker NA200EX huwa mgħammar b'firxa ta 'miksi diġitali ta' sensittività għolja - li tista 'tidentifika d-distanza tas-sors tal-ħoss, taġġusta awtomatikament il-volum tal-ħoss biex tirrealizza l-awto - bilanċ tal-volum.
Sħiħ - Duplex Audio & 360 Grad Mics Array Na200EX Speakerphone jappoġġja taħdita doppja. Jgħinek iżżomm konferenza tal-partit multi - fi kullimkien mingħajr ma tinkwetax dwar il-blokki tad-distanza tiegħek il-komunikazzjoni unifikata mal-imsieħba kummerċjali tiegħek biex ikollok sejħa ta 'suċċess. NA200EX Speakerphone mgħammar bi 8 - MEMS MEMS MICS OMNIDIREZZJONALI Diġitali biex jiżgura li kulħadd jinstema 'waqt it-telekonferenza, li hija differenti mid-disinn tal-mikrofonu tradizzjonali -, li tinkiseb pick ta' 360 grad veru - up.
Kompatibilità għolja u konnessjonijiet multipli ta 'speakerphone portabbli NA200EX huwa kompatibbli ma' diversi apparati, software / apps. Ma jimpurtax li qed tuża Window7 / 8/10, Mac OS, Android jew iOS, kelliem tal-konferenza jista 'jkun faċilment konness. It-telefon tal-ispiker NA200EX jappoġġja wkoll softphones użati komunement bħal Zoom, Skype for Business, Webex, Google Hangout u eċċ.
Disinn tal-Indikatur LED & Daqs Portabbli w / Każ bir-Raġġ - Teknoloġija li tifforma, NA200EX tidentifika b'mod preċiż il-pożizzjoni tan-nies li qed jitkellmu u jindikaw ilħna f'angoli differenti minn dwal LED. Aktar, id-dawl taċ-ċirku jgħidlek b'mod ċar il-volum, il-qawwa u l-istatus tal-konnessjoni tas-serje NA200. Meta wieħed iqis l-evezzjoni tan-negozjanti, l-ispiker tal-konferenza NA200EX jiġi b'każ protettiv biex iġorrha faċilment! Biss iġġib l-ispiker NA200EX fl-uffiċċju / dar jew meta tivvjaġġa!

Speakerphone Wireless Professjonali 360 Grad Voice Pick - Up USB Microfone Prezz u Speċifikazzjoni kif hawn taħt:


Tista 'Daisy Chain 1 PCS ta' Speakerphones ta 'Espansjoni (bil-kejbil RJ45), u tkabbar id-distanza ta' pickup GE sa 10m.
L-ispiker tal-espansjoni huwa għall-għażla.

1. Delivery:
Għal ordnijiet ta 'kampjuni, għandna prodotti fl-istokk; Tbaħħir fl-istess jum meta jkollna l-ordni;
Għal ordni ta 'xiri, aħna nibgħatu fi żmien 3-7 ijiem ta' xogħol;
2.Pakkjar:
Ippakkjar tar-ragħwa ġewwa; Ippakkjar standard tal-kartuna barra.

Informazzjoni tal-Kumpanija

Jekk jogħġbok ikkuntattjana jekk inti interessat fl-ispiker professjonali ta '360 grad Pick Voice - UP USB Microphone Prezz 10M
Speċifikazzjonijiet Tekniċi ta 'TEVO - Na200EXSistema tal-Konferenzi Awdjo:
| Mudell | Tevo - na200ex |
| Kamra tal-Laqgħat | 5m (16.4ft) + |
| Firxa tal-ġbir | 5+5 metri |
| Rispons tal-frekwenza tal-mikrofonu | 100Hz-22KHz |
| Mibni - fil-mikrofonu | 4 |
| Bluetooth | LE |
| Output massimu | 85db |
| Rispons tal-frekwenza tal-kelliem: | 100Hz-22KHz |
| Duplex sħiħ | √ |
| Soppressjoni tal-ħoss | √ |
| Kontroll tal-qligħ awtomatiku | √ |
| Provvista tal-enerġija: | AC100 ~ 240V, 50-60Hz, 12W |
| Temperatura tax-xogħol | 0 grad -50 grad (stat operattiv) |
| Umdità | 20%-85% |
| Appoġġ għall-OS | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aċċessorji | 1x Speakerphone tal-Konferenza; Karta ta 'Garanzija 1x |
| Interface | 1x tip - interface; 1x interface tan-netwerk RJ45; Linja 1x ġewwa / line out interface |
| Provvista ta 'enerġija | Qawwa minn USB (5V / 500Ma), mibnija - fil-batterija tal-litju 5200MAH; |
It-tags Popolari: Speakerphone tal-Konferenza Omnidirezzjonali b'2 MICs għan-Negozju, iċ-Ċina, Manifatturi, Bejgħ bl-ingrossa, Prezz, Prezz Baxx, Magħmul fiċ-Ċina
Tista 'Tħobb ukoll
-

Tevo - kamera tat-traċċar awtomatiku VHD4K
-

Fokus fiss 4mm Lenti USB 2.0 Interface 1080P Full HD...
-

USB2.0 HD 360 Grad PTZ Camera għal-Laqgħa tal-Konfer...
-

10X Camera Zoom ottika b'Plug and Play USB2.0 għal K...
-

Wireless Daisy Chain USB Kelliema tal-Kamra tal-Konf...
-

Kamera tal-Konferenza b'Auto Zoom 20X Kompatibbli għ...

