20x zoom ottiku fhd kamera tal-knisja bl-USB HDMI
Mudell Nru
* 1 / 2.8''Sony CMOS Sensor
* 1080p @ 60fps
* 20x zoom ottiku b'60 grad FOV
* USB HDMI Video Outputs
* RS232 / RS485 għall-Kontrollur tal-Joystick
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Tenveo Vloop 20x Ottiku Zoom FHD Knisja Kamera Ptz Streaming Camera Bil-HDMI USB


Il-kamera tal-knisja taqbad kull momnet fiċ-ċarezza tal-isturdament 1080p 60fps

IlKamera tal-KnisjaBil-USB3.0 HDMI Video Outputs, faċli biex tużah. u bil-portijiet RS232 / RS485, faċli għall-kontroll mill-bogħod


Kompatibilità universali

Appoġġ għal tqegħid tad-desktop, impunjazzjoni tas-saqaf, impunjazzjoni tal-ħajt u impunjazzjoni ta 'tripod (mountable b'lura)


| Mudell Nru. | Tevo - vl20h |
| Sensor tal-immaġini | 1 / 2.8''Sony CMOS |
| Pixel effettivi | 2.38 mega pixel |
| Format tal-vidjow | 1080p @ 60/50/30 / 25fps, 720p @ 60/50 / 30 / 25fps |
| Zoom ottiku | 20x zoom ottiku |
| Lenti | F1.8-3.9 |
| Apertura | f =5.9-94.4 mm |
| Angolu orizzontali | 52.1 grad (w) -3.4 grad (t) |
| Angolu vertikali | 29.3 grad (w) -1.9 grad (t) |
| Angolu djagonali | 59.8 grad (w) -3.9 grad (t) |
| Kumpens tal-backlight | Appoġġ |
| SNR | >50db |
| Fokus | Auto / Manwal |
| Tnaqqis tal-ħoss diġitali | Tnaqqis tal-istorbju 2d & 3d |
| Espożizzjoni | Auto / Manwal |
| Interfaces tal-vidjow | HDMI, USB3.0 c |
| Format tal-kompressjoni tal-vidjow | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Protokoll ta 'kontroll | Visca / pelco - d / pelco - p; Rata ta 'Baud: 38400/9600/4800/2400 |
| Interfaċċa ta 'kontroll | RS232 (input biss), Rs485, USB3.0 C (UVC1.1) |
| Rotazzjoni Pan / Tilt | ± 175 grad, -90 grad -+90 grad |
| Veloċità tal-Kontroll tal-Pan | 0.1 -80 grad / sek |
| Veloċità tal-kontroll tal-inklinazzjoni | 0.1 -60 grad / sek |
| Numru ssettjat minn qabel | L-utent jista 'jistabbilixxi sa 255 presets (10 presets minn IR remote) |
| Sistemi ta 'tħaddim | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 jew ogħla, Linux (meħtieġ biex jappoġġja UVC.) |
| Vultaġġ tad-dħul | DC 12V |
| Kurrent ta 'input | 2.0a (Max.) |
| Konsum tal-enerġija | 13W (Max.) |
| Aħżen it-temperatura | -20 grad sa 60 grad |
| Aħżen l-umdità | 20% -90% RH |
| Temperatura tax-xogħol | 0 grad sa 40 grad |
| Umdità tax-xogħol | 20% -80% RH |
| Dimensjoni (W * H * D) | 171.6 * 192.6 * 171.6mm / 260 * 217 * 197mm (qabel / wara l-ippakkjar) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg / 2.05kg (piż nett / gross) |
| Aċċessorju | 1 x kamera; 1 x kejbil usb; 1 x adapter tal-qawwa; 1x IR kontroll mill-bogħod; 1 x impunjazzjoni tal-ħajt; 1 x Manwal |
| Garanzija mfg | 3 snin partijiet standard u garanzija tax-xogħol |
It-tags Popolari: 20x zoom ottiku fhd camera tal-knisja bl-USB HDMI, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina








