AI Auto Traċċar Live Streaming PTZ Camera 1080p @ 60fps 30x ottiku zoom
Mudell: Tevo - VHD630A
* 1 / 2.8''Sony CMOS, 2.07 Mega Pixel, Crystal Clear HD1080P @ 60fps Video Quality
* 70 grad wiesgħa veduta angolu + 30 x ottiku zoom - Adattat għal kamra medja għal kbira
* POE appoġġjat
* Moviment PTZ preċiż, lixx u siekta (Pan: 350 grad, tilt: 180 grad)
* 2D u 3D NR għall-aħjar kwalità tal-vidjow f'kundizzjonijiet ta 'dawl differenti
* USB / HDM1 / SDI / RJ45 Video Outputs
* Appoġġ terminali ta 'kontroll bħal Keyboard Joysticker (RS232, RS485) u IR Remote
* Appoġġ għall-impunjazzjoni tas-saqaf, impunjazzjoni tal-ħajt u impunjazzjoni ta 'tripod (immuntabbli b'lura)
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott

Tenveo aġġornat SDI / LAN / HDMI / USB3.0 AI - Traċċar 30X 1080P 60FPS PTZ Camerahuwa ideali għall-qbid u l-istrimjar tas-servizzi tal-knisja, avvenimenti ta 'qima, attivitajiet tal-gvern, konferenzi, kunċerti live, tnedija tal-prodott, streaming ta' studjo u xandiriet ħajjin.

Karatteristiċi ewlenin:
* 1 / 2.8''Sony CMOS, 2.07 Mega Pixel, Crystal Clear HD1080P @ 60fps Video Quality,
* Smart Auto - Traċċar u Auto Framing
* Teknoloġija avvanzata ta 'tnaqqis tal-ħoss 2D / 3D tnaqqas aktar il-ħoss filwaqt li tiżgura ċarezza ta' immaġni għolja
* 3G simultanju - sdi, hdmi, usb, IP streaming video out, faċilment għall-produzzjoni professjonali tal-vidjow
* Protokoll ta 'kontroll multiplu u protokoll tan-netwerk
* Appoġġ għall-impunjazzjoni tas-saqaf, impunjazzjoni tal-ħajt u impunjazzjoni ta 'tripod (immuntabbli b'lura)

Issettjar preset faċli
Mexxi f'pożizzjonijiet issettjati minn qabel (10 presets permezz ta 'kontroll mill-bogħod IR, 255 permezz ta' Pelco, 64 permezz ta 'Visca) għal sekwenza mill-qrib - up. Ipprovdi interface Rs485 u Rs232 għall-kontroll tat-tastiera.

Kompatibilità universali
Jaħdem bil-biċċa l-kbira tal-konferenzi bil-vidjo u softwer ta 'streaming live bħal Zoom, Skype, Obs, Facebook Live, WebEx, Polycom, Microsoft Lync, Cisco u BlueJeans, eċċ.

Metodu ta 'kontroll differenti
USB simultanju, hdmi, 3g - sdi, u outputs tal-vidjow ip / ndi. RS232 / RS485 / IR mill-bogħod bi kontroll multiplu u protokoll tan-netwerk.

Installazzjoni multipla
Tappoġġja desktops, impunjazzjoni tas-saqaf, impunjazzjoni tal-ħajt u impunjazzjoni ta 'tripod (mountable b'lura).

| Mudell Nru. | Tevo - VHD630A |
| Senser | 1/2.8'' |
| Pixel effettivi | 2.07MP |
| Sinjali tal-vidjow | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 30x zoom ottiku |
| Lenti | f =4.6 mm ~ 138mm |
| Apertura | F1.8 ~ F3.6 |
| Angolu orizzontali | 62.3 grad ~ 2.31 grad |
| Angolu vertikali | 36.1 grad ~ 1.29 grad |
| Angolu djagonali | 69.5 grad ~ 2.63 grad |
| Zoom diġitali | 8X |
| Output tal-vidjow | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard tas-sinjal | NTSC / PAL |
| Interfaċċa ta 'kontroll | RS232, RS485, USB, NET |
| Shutter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Bilanċ abjad | Auto, ġewwa, barra, spinta waħda, manwal, var |
| Kumpens tal-backlight | Appoġġ |
| Tnaqqis tal-ħoss diġitali | 2D & 3D Tnaqqis tal-Ħoss Diġitali |
| Rata ta 'baud | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Protokoll ta 'kontroll | Visca, pelco - d, pelco - p |
| Protokoll USB | UVC 1.1 |
| Illuminazzjoni minima | 0.5 lux @ (f1.8, agc fuq) |
| SNR | Akbar minn jew daqs 50db |
| Rotazzjoni orizzontali | 350 grad (± 175 grad) 0.1 grad / s-100 grad / s |
| Rotazzjoni vertikali | 180 grad (± 90 grad) 0.1 grad / s-80 grad S |
| H & v flip | Appoġġ |
| Iffriżar tal-immaġini | Appoġġ |
| Poe | Appoġġ |
| Numru ta 'preset | 255 |
| Eżattezza ssettjata minn qabel | 0.1 grad |
| Karatteristiċi tal-IPC | |
| Format tal-kodifikazzjoni tal-vidjow | H.264 / H.265 / MJPG |
| Vidjow Stream | Nixxiegħa prinċipali, sub stream |
| Riżoluzzjoni tal-fluss prinċipali | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, eċċ. |
| Riżoluzzjoni ta 'Sub Stream | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, eċċ. |
| Rata tal-bit tal-vidjow | 32Kbps ~ 102400Kbps |
| Tip ta 'rata tal-bit | Rata varjabbli, rata fissa |
| Rata tal-qafas | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Kompressjoni awdjo | AAC |
| Rata tal-bit awdjo | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Protokoll tan-netwerk | SRT, TCP / IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, MULTICAST, ETC. |
| Interfaċċa ta 'input / output | |
| Output HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: tip bnc, 800mvp - p, 75ω, flimkien ma 'smpte 424m standard |
| LAN | 1XRJ45: 10M / 100M Interface Ethernet, POE (802.3AF) |
| Interface awdjo | 1-ch: interface awdjo 3.5mm, linja ġewwa 1-ch: interface awdjo 3.5mm, linja barra |
| USB | 1XUSB3.0: Jack femminili tat-Tip B |
| Interface tal-komunikazzjoni | 1xrs232 fi: 8pin min din, distanza massima: 30m, protokoll: visca / pelco - d / pelco -} p 1XRS232 OUT: 8pin min Din, Distanza Max: 30m, Protokoll: Użu ta 'Netwerk Visca biss 1xrs485: 2pin Port Phoenix, distanza massima: 1200m, protokoll: visca / pelco - d / pelco - p |
| Power Jack | Tip Jeita (DC fi 12V) |
| Speċifikazzjoni Ġenerali | |
| Provvista ta 'enerġija | DC 12V / 2A |
| Konsum tal-enerġija | 12W |
| Daqs tal-prodott | 247.1 * 152 * 169.6mm / 285 * 217 * 197mm (qabel / wara l-ippakkjar) |
| Piż tal-prodott | 1.37kg / 2.45kg (piż nett / gross) |
It-tags Popolari: AI Auto Traċċar Live Streaming PTZ Camera 1080p @ 60fps 30x ottiku Zoom, Ċina, Manifatturi, Bejgħ bl-ingrossa, Prezz, Prezz Baxx, Magħmul fiċ-Ċina




