Soluzzjoni rħisa ta 'konferenzi bil-vidjo
Interfaċċa USB3.0
HD1080P 2.38 Mega Pixel
Angolu wiesa 'ta' 118 grad
Pan: 0-355 grad tilt: +/- 60 grad
RS-232, RS-422, RS-485, kontroll mill-bogħod IR
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
USB HD 1080p Video Camera għal Kmamar tal-Konferenzi
3x Ottika Zoom Pan Tilt Camera
Disinn sleek u intelliġenti
Plagg & Play Connectivity USB3.0
Kwalità tal-immaġni Crystal Clear HD1080p
Moviment PTZ preċiż, lixx u siekta
Issettjati minn qabel: 10 permezz ta ’IR-Remote Setting (255 permezz ta’ Rs232)
1 / 2.8 pulzier ta 'kwalità għolja, 2.1MP (16: 9) Sensor CMOS
Kwalità superjuri b'materjal tal-lenti tal-ħġieġ sħiħ
Qasam wiesa 'ta' 118 grad mingħajr ebda distorsjoni tal-vidjow
Soluzzjoni rħisa ta 'konferenzi bil-vidjo
Appoġġ għall-impunjazzjoni tas-saqaf, impunjazzjoni tal-ħajt u impunjazzjoni ta 'tripod (immuntabbli b'lura)
2D u 3D NR għall-aħjar kwalità tal-vidjow f'kundizzjonijiet ta 'dawl differenti
Appoġġ Visca, Pelco - P, u Pelco - D Protocol, RS232 / RS485 COMEAR
Kompatibbli mal-biċċa l-kbira tas-softwer u l-pjattaforma tal-konferenzi tal-vidjow ewlenin



Ippakkjar u tbaħħir
1. Delivery:
Għal ordnijiet ta 'kampjuni, għandna prodotti fl-istokk; Tbaħħir fl-istess jum meta jkollna l-ordni;
Għal ordnijiet ta 'xiri, aħna nibgħatu fi żmien 3-7 ijiem ta' xogħol;
2.Pakkjar:
Ippakkjar tar-ragħwa ġewwa; Ippakkjar standard tal-kartuna barra.

| Senser | 1 / 2.8''Sony CMOS |
| Pixel effettiv | 2.38 mega pixel |
| Pixel tal-Output tal-Vidjow | 1080p @ 60/50/30 / 25fps, 720p @ 60/50 / 30 / 25fps |
| Zoom | 3x zoom ottiku |
| Lenti | f =2.38-7 mm |
| Apertura | F1.96-3.64 |
| Angolu orizzontali | 103.69 grad (w) -42.12 grad (t) |
| Output tal-vidjow | USB 3.0 |
| Riżoluzzjoni tal-vidjow | 1080P (1920 *1080) |
| Standard Siginali | NTSC / PAL |
| Pożizzjoni ssettjata minn qabel | 64 |
| Tikkontrolla t-temernal | RS-232, RS485 |
| Shutter | 1 / 30s-1 / 10000s, auto |
| Rata ta 'baud | 38400 / 9600bps |
| Protokoll ta 'kontroll | Visca, Pelco - d, Pelco - p (rs-232, rs485) |
| Protokoll USB | UVC1.1 |
| Illuminazzjoni minima | 0.1lux |
| SNR | Akbar minn jew daqs 50db |
| Format tal-kodifikazzjoni tal-vidjow | H.264, MJPEG, Yuv |
| Rotazzjoni orizzontali | 350 grad (± 175 grad) 0.1 grad / s-100 grad / s |
| Rotazzjoni vertikali | 90 grad (± 45 grad) 0.1 grad / s-80 grad S |
| Provvista ta 'enerġija | DC 12V / 2A |
| Comsuming tal-Enerġija | 12W |
It-tags Popolari: Soluzzjoni rħisa ta ’konferenzi bil-vidjo, Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina












