
Wide Angle Camera USB
Riżoluzzjoni 4K USB2.0 output tal-vidjo
Pan: {{0}} grad Mejjel :0 grad ~120 grad
124 grad Angolu wiesa 'fokus fiss
RS-232, RS-485, kontroll mill-bogħod IR
1/2.7" HD Kulur CMOS 8 mega pixel
Kwalità superjuri b'Materjal Sħiħ tal-Lenti tal-Ħġieġ
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Kamera b'angolu wiesa' USB TEVO-UHD4K


Ħarsa ġenerali tal-prodott tal-kamera b'angolu wiesa' USB:
Fokus fiss Pan Tilt Camera
Disinn sleek u intelliġenti
Plug & Play USB2.0 Konnettività
Kwalità tal-immaġni HD1080P ċara kristall
Moviment PTZ preċiż, bla xkiel u siekta
Issettjat minn qabel: 9 permezz ta' setting remot IR (256 permezz RS232)
1/2.7 pulzier ta 'kwalità għolja, 8.29MP (16:9) sensor CMOS
Kwalità superjuri b'Materjal Sħiħ tal-Lenti tal-Ħġieġ
Kamp viżiv wiesa' ta' 124 grad mingħajr distorsjoni tal-vidjo
Jappoġġja l-immuntar tas-saqaf, l-immuntar tal-ħajt u l-immuntar ta’ tripod (Immontabbli b’lura)
2D u 3D NR għall-aħjar kwalità tal-vidjo f'kundizzjonijiet tad-dawl differenti
Appoġġ Visca, Pelco-P, u protokoll Pelco-D, Kontroll tal-Kamera RS232/RS485
Kompatibbli mal-biċċa l-kbira tas-softwer u l-pjattaforma tal-konferenzi bil-vidjo ewlenin



| Mudell Nru. | UHD4K |
| Sensor | 1/2.8''SONY CMOS |
| Pixels effettivi | 8.29 mega pixel |
| Sinjali tal-vidjo | 4K@30/25fps,2K@30/25fps,1080p@30/25fps |
| Zoom | 5x zoom diġitali |
| Lenti | f=2.2mm |
| Apertura | F1.8 |
| Angolu Orizzontali | 124 grad |
| Angolu Vertikali | 71 grad |
| Angolu Djagonali | 116 grad |
| Output tal-Vidjo | USB 2.0 |
| LAN | / |
| Protokoll tan-Netwerk | / |
| Format tal-Kodifikazzjoni tal-Vidjo | MJPEG, YUY2 |
| Riżoluzzjoni tal-vidjo | 4K (3840 * 2160) eċċ |
| Standard Siġinali | NTSC/PAL |
| Pożizzjoni Issettjata minn qabel | L-utent jista 'jwaqqaf sa 64 presets (10 presets mill-bogħod IR) |
| Interface tal-Kontro | RS-232 (input biss), RS-485, USB |
| Shutter | 1/30s-1/10000s, awtomatika |
| Rata Baud | 38400/9600bps |
| Protokoll ta' Kontroll | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| Protokoll USB | UVC1.1 |
| Illuminazzjoni Minima | 0.1Lux |
| SNR | Akbar minn jew ugwali għal 50dB |
| Rotazzjoni Orizzontali | 350 grad (±175 grad) 0.1 grad /s-100 grad /s |
| Rotazzjoni Vertikali | 180 grad (± 90 grad) 0.1 grad /s-80 grad s |
| Provvista tal-Enerġija | DC 12V/2A |
| Konsum tal-Enerġija | 12W |
| Temperatura tax-Xogħol | 0 grad ~+50 grad |
| Umdità tax-Xogħol | 0~95% RH |
| Daqs tal-Prodott | 212*160*172mm/260*217*197mm (qabel/wara l-ippakkjar) |
| Piż tal-Prodott | 1.25kg/2.05kg (piż nett / gross) |
It-tags Popolari: angolu wiesa kamera usb, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmula fiċ-Ċina




