1080P30 2.1MP USB2.0 HD PTZ Konferenza Video Camera (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Mudell LE .: TEVO-V1080
Video: Video
Kulur: Silver
Time Twassil: 2 Jiem Wara Ħlas
Pixels effettivi: 2.1 Pixels Mega
Sinjal Sistema: 1080p / 30
Camera Kontroll tal-Interface: RS-232C / RS-422
Trademark: TEVO-V1080
Speċifikazzjoni: 135 * 145 * 150
Tip: Video conferencing Camera
Sensur: 1 / 2.7 "Exmor CMOS
Lenti: fissi
Built-in Video Riżultat: USB 2.0
Pakkett tat-Trasport: kaxxa tal-kulur PE fowm, qawwija kartun Istandard Internazzjonali Ippakkjar
Oriġini: Ċina
Ħarsa ġenerali tal-Prodott:
TEVO-V1080 tgħaqqad 1080p għolja video produzzjoni diġitali bil-konvenjenza ta 'tradizzjoni USB 2.0, li jipprovdi metodu għall-marketing biex jinbena konferenza bil-vidjo ekonomika. USB 2.0 video camera konferenza, ma '2.1 MP CMOS kulur sensur, il-produzzjoni riżoluzzjoni għolja immaġini kwalità ta' stampa li jilħaq sa 1080p / 30 u 720p / 30 .Support RS232C u kontroll remot RS422 (SONY VISCA, Pelco P / D protokoll) interface, għal kulħadd settings tal-kamera u pan / tilt / zoom remot ta 'veloċità għolja operazzjoni ta' kontroll komunikazzjoni, iffissar PTZ multifunzjonali.
Qasam Applikazzjoni:
TEVO-V1080 USB 2.0 camera HD konferenza bil-vidjo tipprovdi ideali soluzzjoni magħmula apposta għall-konferenzi video remoti, edukazzjoni mill-bogħod, il-komunikazzjoni mediċi u l-Internet remoti u l-bqija, mill-ispazju tax-xogħol miftuħ għall-ispazju uffiċċju privat u kamra tal-konferenzi. Dan il-kamera, bi kwalità għolja, se ssir l-għażla esklussiva tiegħek.
Karatteristiċi tal-Prodott:
L-adozzjoni 2.1 MP pixel effettivi, 1 / 2.7 "Exmor CMOS
Video Format: 1080p / 30 720p / 30
USB 2.0 interface, faċli installazzjoni u l-operazzjoni
interface USB2.0, l-aċċess għall-kontroll PTZ u zoom
Internazzjonalment pijunier teknoloġija tal-muturi ultra-siekta, jagħmlu PTZ dawwar skiet
128 presets u 255 jindirizzaw kaskati protokoll estensjoni
Domestiku Inizjattiva VISCA u protokoll teknoloġija ta 'identifikazzjoni Pelco P / D awtomatikament, l-ebda ħtieġa li tinbidel kodiċi jew menu
Oriġinali mfassla teknoloġija auto flip (desktop / installazzjoni limitu)
Parametri Teknoloġija:
| MUDELL | TEVO-v1080 |
| sensur | 1 / 2.7 & # 8243; HD kulur CMOS |
| pixels effettivi | 2.1MP |
| video Format | 1080P30,720P30 |
| zoom | Focus fiss |
| Iris | Auto / Manwal |
| Angolu Qasam ta 'Viżjoni | 120 & # 176; (W) |
| Focus | Auto / Manwal / Imbotta |
| Min. illuminazzjoni | 5.0Lux fil F2.0 |
| Bilanċ abjad | Auto / Manwal |
| S / N Proporzjon | & # 8805; 50dB |
| shutter elettroniku | 1 sa 1 / 30s |
| Storbju Tnaqqis Diġitali | / |
| Kumpens back-dawl | Fuq / Off |
| issettjati minn qabel | 255 |
| Pan / Mejjel Rotazzjoni Angolu | Pan 360;-Til -45 ~ 90; |
| Pan / Mejjel Veloċità | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (Mejjel) |
| kontroll tat-Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Protokoll kontroll | VISCA, Pelco-P / D |
| output interface vidjo | USB 2.0 |
| Temperatura operazzjoni | 0-50 ℃ |
| Power | DC12V |
| Konsum tad-dawl | 12w |
| piż | 1.66kg |
dimensjonijiet:
aċċessorji:
DC 12V adapter enerġija, kontroll remot IR, manwali, RS-232C linja ta 'kontroll tas-serje, kejbil USB2.0 (5 metri), Brazzi & viti.
Żid .: Room511-514, Fengtian New bini teknoloġija, Tramuntana Xuegang Road, Longhua dist ġdid. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
Skype: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239

