TEVO-HD9620 kamera konferenza video ma produzzjoni HDMI / SDI
Mar 24, 2017
Mudell LE .: TEVO-HD9620
Video: Video
Komunikazzjoni: Wired
OEM: ODM
Sensur: 1 / 2.8 "Exmor CMOS
Lenti: 20 X Zoom ottiċi, 12 X Zoom Diġitali
Built-in Video Riżultat: HDMI, HD-SDI
Lingwa: Ingliż jew bħala customized
Trademark: PUAs jew bħala customized
Speċifikazzjoni: 220x160x160mm
Kodiċi tas-SA: 8525
Tip: Video conferencing Sistema
Kompożizzjoni: CMOS
Kulur: iswed
Twassil Time: 3 Jiem Wara Ħlas
Pixels effettivi: 2.1 Pixels Mega
Sinjal Sistema: 1080 60p / 50 p
Camera Kontroll tal-Interface: RS-232C / RS-422
OSD: Iva
Pakkett tat-Trasport: L-ippakkjar standard internazzjonali
Oriġini: Ċina
Ħarsa ġenerali tal-Prodott:
PUS- O HD3 20 hija marka għolja intelliġenti HD video camera konferenza tagħna, mal-modulu SONY, li jipprovdu 3.27MP riżoluzzjoni immaġini għolja. Settings tal-kamera u pan / tilt / zoom remot ta 'veloċità għolja operazzjoni ta' kontroll komunikazzjoni. Unika privattiva teknoloġija auto flip (desktop jew installazzjoni limitu), ma 255 presets, iffissar PTZ multifunzjonali. RS232 u RS422 kontroll remot (SONY VISCA, Pelco P / D protokoll) interface.
Qasam Applikazzjoni:
PUAs kamera konferenza bil-vidjo HD serjali ġie użat ħafna fil-video conferencing, konferenzi kamra, telepresence, konferenza b'ħafna partiti, Tagħlim mill-bogħod, l-istituzzjonijiet edukattivi, taħriġ korporattiva, laqgħa ta 'negozju, tal-gvern, telemediċina, l-akkomodazzjoni ta' qima, NTERNET komunikazzjoni, monitoraġġ, awli eċċ .
Karatteristiċi tal-Prodott:
1. Full HD 1080p 50/60
2. 2 40 darba varjabbli Rapport zoom (20 x Óptica l zoom bi 12 x zoom diġitali)
3. 1 / 2.8 "Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G -SDI, YPbPr, -I DVI, HD MI produzzjoni immaġni simultanjament
5. output HD & SD sinjal simultanjament
6. VISCA u Pelco P / D protokoll appoġġjati
7. Wieħed kontrollur mill-bogħod ma 'erba' kameras
Liga qiegħ 8. High-end, tnaqqis tat-temperatura ta 'kamera, jiżguraw produzzjoni immaġni b'mod stabbli
9. Built-in aċċess għall-internet RJ45, appoġġ 10M / 100-internet
10. 255 presets pożizzjonijiet bil PC jew kontrollur tastiera, 254 indirizzi jista 'jiġi stabbilit, jidentifikaw awtomatikament
11. Metodi Multi kontroll disponibbli, appoġġ RS232 / 485 kontrolli tas-serje, ebda ħtieġa għall-bidla kodiċi ċ
12. Kompatibbli mal video conferencing maġġuri u lecture qbid codec
Parametri Teknoloġija:
| MUDELL | PUS- O HD3 20 |
| Sens o r | 1 / 2.8 "Exmor CMOS |
| pixels effettivi | 3.27 MP |
| Video F ORMAT | 1080p / 60, 1080p / 50, 1080p / 30, 1080p / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720p / 60, 720p / 50, 720p / 30, 720p / 25 |
| zoom | 20 & # 215; ottiċi, 12 & # 215; Digital F = 4.7mm-94.0mm, F = 1.6 (W) -3.5 (T) |
| Iris | Auto / Manwal |
| Angolu F IELD tal V iew | 2.9 & # 176; (T) -55.4 & # 176; (W) |
| Focus | Auto / Manwal / Imbotta |
| Min. I llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| Bilanċ abjad | Auto / Manwal |
| S / N Proporzjon | & # 8805; 50dB |
| Hütter S elettroniku | 1-1 / 10000s |
| Storbju Tnaqqis Diġitali | 2D / 3D |
| Ompensation C Back-dawl | Fuq / Off |
| issettjati minn qabel | 255 |
| Pan / Mejjel Rotazzjoni Angolu | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Mejjel Veloċità | 0.1-180 & # 176; (Pan), 0.1-120 & # 176; (Mejjel) |
| kontroll tat-Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Protokoll kontroll | VISCA, Pelco-P / D |
| Video O utput I nterface | 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Temperatura operazzjoni | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| Power | DC12V |
| Onsumption Power C | 12w |
| piż | 1.42kg / 2.9kg (qabel / wara ippakkjar) |
| netwerk Parametru | |
| Netwerk Video Kodifika | MJPEG, 264, Għoli Profil |
| Kodifika Standard | 1080p (1920 * 1080) |
| Protokoll netwerk | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, rtsp, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| awdjo Stream | AAC-LC boardband kodifikazzjoni awdjo, kwalità tajba għolja. |
| Interfaċċa tan-netwerk | Bulti fil RJ45 aċċess għall-Internet, l-appoġġ 10 M / 100 M Internet tad-data |
View Interface:
aċċessorji:
Is-servizzi tagħna:
1, One-sena garanzija
2, OEM & ODM servizzi (lingwa, logo, eċċ ippakkjar disponibbli)
3, kunsinna ta 'malajr (3-10 ijiem wara l-ħlas riċevut)
4, TT / Paypal aċċettabbli
. SZ Tenveo ko teknoloġija tal-vidjo, L td twaqqfet fl-2002, manifattur professjonali ta 'vidjo kameras konferenza, bil CE, FCC, ISO9001: ċertifikati 2008. Aħna jimpenjaw ruħhom li jipprovdu hi-tech, kwalità għolja u soluzzjonijiet umanizzat video conferencing. OEM u ODM huwa disponibbli.
Nittama li jikkooperaw miegħek!

