
Speaker tal-mikrofonu omnidirezzjonali għall-Iswed tal-Konferenza
Mudell: TEVO-NA200EX
10M radjijiet daisy chain speakerphone
Interfaċċja USB
kelliem 98 dB
8 mics, 2 kelliema
Kanċellazzjoni ta' eku adattivi
Traċċar adattiv tal-vuċi umana
Mikrofonu omnidirezzjonali ta 'sensittività għolja
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Speakerphone Professjonali 360 grad Voice Pick-up USB Mikrofonu 10M TEVO-NA200EX

Daisy Chain/Użu Waħdu Ideali Għall-Ispazju tal-Laqgħat – TEVO-NA200EX speakerphone għandu funzjonijiet ta 'daisy chain, kelliema tal-konferenza cascading 1 jespandu ħafna l-ispazju effettiv tal-laqgħat tiegħek, u jwassal awdjo superb għal konferenza kollaborattiva. Huwa aġġornament ġdid ibbażat fuq M2 meta wieħed iqis il-ħtiġijiet tal-klijenti tagħna. L-aħjar parti hija li tista 'mhux biss tieħu NA200 flimkien ma' NA200S għal laqgħa akbar, u tħalli aktar attendenti jipparteċipaw fit-telefonata konferenza, iżda tuża waħedha għal 2 kmamar żgħar bħala żewġ kelliema M2.
Ai Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech - skype speakerphone japplika l-algoritmu VoiceIA bbażat fuq AI biex jelimina l-istorbju skont id-dinamika ambjentali, jrażżan b'mod effettiv l-eku, sabiex jiffiltra l-istorbju ambjentali f'ambjenti miftuħa li jiżgura li inti b'ħoss immersiv superb. Sadanittant, il-kelliem NA200EX huwa mgħammar b'firxa ta 'mics diġitali ta' sensittività għolja li tista 'tidentifika d-distanza tas-sors tal-ħoss, taġġusta awtomatikament il-volum tal-ħoss biex tirrealizza l-bilanċ tal-volum innifsu.
Awdjo Full-Duplex & 360 grad Mics Array NA200EX speakerphone jappoġġja diskors doppju. Jgħinek iżżomm konferenza b'diversi partijiet fi kwalunkwe post mingħajr ma tinkwieta dwar il-blokki tad-distanza tal-komunikazzjoni unifikata tiegħek mal-imsieħba tan-negozju tiegħek biex tikseb telefonata ta 'suċċess. speakerphone NA200EX mgħammar bi 8 mikrofoni diġitali omnidirezzjonali MEMS ta 'sensittività għolja biex jiżgura li kulħadd jinstema' waqt it-telekonferenza, li hija differenti mid-disinn tradizzjonali ta 'mikrofonu wieħed, li jikseb ġbir veru ta' 360 grad.
Kompatibilità Għolja u Konnessjonijiet Multipli NA200EX speakerphone portabbli huwa kompatibbli ma 'diversi apparati, softwer/apps. Ma jimpurtax li qed tuża window7/8/10, Mac OS, Android jew IOS, kelliem tal-konferenza jista 'jiġi konness faċilment. It-telefon tal-kelliem NA200EX jappoġġja wkoll softphones użati b'mod komuni bħal Zoom, Skype għan-negozju, WebEx, Google Hangout u eċċ.
Disinn ta 'l-Indikatur Led & Daqs Portable w/Case B'teknoloġija li tifforma raġġ, NA200EX jidentifika b'mod preċiż il-pożizzjoni tan-nies li qed jitkellmu u jindikaw vuċijiet f'angoli differenti permezz ta' dwal LED. Aktar, id-dawl taċ-ċirku jgħidlek b'mod ċar il-volum, l-enerġija u l-istatus tal-konnessjoni tas-serje NA200. Meta wieħed iqis l-evezzjoni tan-negozjanti, il-kelliem tal-konferenza NA200EX jiġi b'każ protettiv biex iġorrha faċilment! BISS ġib NA200EX speakerphone fl-uffiċċju/dar jew meta tivvjaġġa!

Professjonali Wireless Speakerphone 360 grad Voice Pick-up USB Mikrofonu prezz u speċifikazzjoni kif hawn taħt:


Jista 'daisy chain 1 pcs ta' speakerphones ta 'espansjoni (minn RJ45 Cable), u tkabbar id-distanza ta' pickup ge upto 10m.
L-ispeakerphone tal-espansjoni huwa għal għażla.

1.Kunsinna:
Għal ordnijiet ta 'kampjuni, għandna prodotti fl-istokk; tbaħħir fl-istess jum meta nġibu l-ordni;
Għal ordni ta' xiri, aħna nibgħatu fi żmien 3-7 ġranet tax-xogħol;
2.Ippakkjar:
Ippakkjar tal-fowm ġewwa; ippakkjar tal-kartun standard barra.

Informazzjoni tal-Kumpanija

Jekk jogħġbok ikkuntattjana jekk inti interessat fi Professjonali Speakerphone 360 grad Voice Pick-up USB Mikrofonu Prezz 10M
Speċifikazzjonijiet tekniċi ta 'TEVO-NA200EXsistema ta' konferenza awdjo:
| Mudell | TEVO-NA200EX |
| Kamra tal-laqgħat | 5m (16.4ft) plus |
| Firxa Pickup | 5 u 5 Meters |
| Rispons tal-Frekwenza tal-Mikrofonu | 100Hz-22KHz |
| Mikrofonu inkorporat | 4 |
| Bluetooth | Nru |
| Produzzjoni massima | 85dB |
| Rispons tal-Frekwenza tal-Kelliem: | 100Hz-22KHz |
| Duplex sħiħ | √ |
| Soppressjoni tal-istorbju | √ |
| Kontroll awtomatiku tal-gwadann | √ |
| Provvista ta' enerġija: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Temperatura tax-Xogħol | 0 grad -50 grad (stat operattiv) |
| Umdità | 20 fil-mija -85 fil-mija |
| Appoġġ OS | Windows / Android / iOS / Linux |
| Aċċessorji | 1x Konferenza Speakerphone; 1x Karta ta' Garanzija |
| Interface | 1x interface tat-tip B; 1x interface tan-netwerk RJ45; 1x Line in/Line out interface |
| Provvista ta 'enerġija | Enerġija mill-USB (5v/500mA), batterija tal-litju 5200mAH mibnija; |
It-tags Popolari: kelliem tal-mikrofonu omnidirezzjonali għall-konferenzi iswed, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina
Tista 'Tħobb ukoll
-

HD 1080P 20X Zoom HDMI USB PTZ Video Conference Came...
-

ĠODDA Tech Conference Speakerphone prezzijiet bl-ing...
-

TEVO - Mikrofonu NA200GEX għal Konferenza tan-Negozj...
-

Mikrofonu tal-Konferenza tal-Kelliem tal-Konferenzi ...
-

Speakerphone tal-Konferenza Omnidirezzjonali b'2 MIC...
-

bl-ingrossa 20x zoom ptz webcam

