
USB3.0 Mikrofoni Omnidirezzjonali
Mudell: TEVO-M5
Radjijiet pickup 6M 360 grad
USB għal PC, Bluetooth b'dongle għal mowbajl u PAD
Built-in-fedeltà għolja kollha li tipponta jipprovdu pickup awdjo 360 grad
Kanċellazzjoni tal-eku u tnaqqis tal-istorbju
Kompatibbli mal-pjattaforma UC ewlenija kollha
Perfetta għal PC, smart phone jew tablet)
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
USB3.0 Mikrofoni Omnidirezzjonali

Radjijiet pickup 6M 360 grad
USB/Bluetooth Dongle għal PC/Mobil
Built-in-fedeltà għolja kollha li tipponta jipprovdu pickup awdjo 360 grad
4 mics u kelliem 1
Kanċellazzjoni tal-eku u tnaqqis tal-istorbju
Kompatibbli mal-pjattaforma UC ewlenija kollha
Perfetta għal PC jew tablet

Disinn portabbli esklussiv sabiex tkun tista 'tkun mobbli b'disinn ħafif, borża protettiva għall-ivvjaġġar u u ħajja tal-batterija għal 14-il siegħa ħin ta' taħdit.
Adattat għal kmamar tal-laqgħat fi ħdan 60-80 metri kwadri. Appoġġ laqgħat fuq il-post ta’ inqas minn 20 persuna.
Appoġġ output tal-plejbek tal-awdjo ta '3.5mm, jista' jkun headphones jew kelliema esterni.
Jaħdem mal-biċċa l-kbira tal-apps tal-UC, tal-konferenzi bil-vidjo u tal-komunikazzjoni tas-sħab bħal ZOOM, Vidyo, Webex, Skype għan-negozju, Google hangout eċċ.



TEVO-M5 Speċifikazzjonijiet tat-Teknoloġija tal-Ispeakerphone Bluetooth | |
| Tip ta' Prodott | USB / Bluetooth Speakerphone |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batterija | 8000mAH (batterija tal-litju integrata); Ħin tal-mużika (sa 14-il siegħa); Ħajja tal-batterija (sejħa) sa 27 siegħa; Ħin tal-iċċarġjar sa 3 sigħat (Appoġġ PD2.0/3.0 iċċarġjar, b'qawwa massima sa 18W) |
| Tip ta' konnessjoni | USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm Jack |
| Daqs tal-kamra tal-laqgħat | 15-30㎡ |
| Laqgħa ma | Sa 15-il parteċipant |
| Firxa Pickup | 6 metri (19.68 pied) |
| Miks | 4x Array Mics Professjonali |
| Tip ta 'mikrofonu | Omnidirezzjonali (firxa ta' pickup ta' 360 grad) |
| Sensittività tal-mikrofonu | -27dBFS |
| Tnaqqis tal-ħoss | Iva |
| Awdjo duplex sħiħ | Iva |
| AEC | Iva |
| Firxa tal-frekwenza | 100Hz sa 22kHz |
| Speaker | 5W/120dB |
| Interface | 1 x Type-C, 1 x 3.5mm port awdjo |
| Rekwiżiti tas-sistema | Windows 7/8/10 jew ogħla, MacOS 10.7 jew ogħla, Chrome OS V29.01547 jew ogħla |
| Appoġġ għall-applikazzjoni | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Timijiet, Hangouts, OBS u Xsplit, eċċ. |
| Temperatura tax-xogħol | 0 grad --50 grad |
| Temperatura tal-ħażna | -10 grad -- +60 grad |
| Umdità tax-xogħol | 20% -- 85% RH (mingħajr kondensazzjoni) |
| Provvista ta' enerġija | USB: 5V DC @ 500 mA Massimu |
| Daqs tal-prodott | 180mm * 180mm * 34.7mm / 220 * 108 * 83mm (qabel / wara l-ippakkjar) |
| Piż tal-prodott | {{0}}.62KG /0.95 KG(Piż Nett / Gross) |
Jekk jogħġbok ikkuntattjana jekk inti interessat f'TEVO-M5
It-tags Popolari: USB3.0 Mikrofoni Omnidirezzjonali, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmula fiċ-Ċina






