Mikrofonu U Speaker tal-Konferenza tal-Web
Mudell:TEVO-NA100-Mikrofonu omnidirezzjonali ta' 3 prestazzjoni għolja integrati
-Kanċellazzjoni eku u tnaqqis tal-ħoss
-USB 2.0 & 3.5mm interface awdjo
-3M pickup redios
-LED indikaturi
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
mikrofonu tal-konferenzi tal-web u kelliem:

Highlight
Ħoss ċar kristall għal laqgħat effiċjenti
Kun żgur li kulħadd jinstema 'bi 3 mikrofonu Omni-direzzjonali integrati u 3m rodios
USB 2.0 & 3.5mm interface awdjo
Qabbad faċilment mal-PC jew Laptop tiegħek permezz ta' USB2.0 u Ipplaggja l-kejbil tal-jack ta' 3.5 mm imwaħħal fil-port tal-headset fuq it-tagħmir mobbli tiegħek.
Teknoloġija tal-Ipproċessar tas-Sinjal Diġitali (DSP).
Il-kanċellazzjoni tal-eku u t-tnaqqis tal-istorbju jipprovdu ħoss ċar kristall mingħajr ebda eku jew distorsjoni
Indikaturi LED
Indikaturi LED ħomor u blu intuwittivi jagħtuk gwida viżwali
Xi ritratti reali



Prodotti Relatati

Speċifikazzjoni
| Parametri rakkomandati | |
| Daqs tal-kamra | 10-15㎡ |
| Parteċipanti | 3-5 |
| Parametru tal-mikrofonu | |
| Aqbad distanza | 3M |
| Frekwenza tar-rispons | 30-16KHz |
| Mikrofonu inkorporat | 3 |
| Mikrofonu estiż | le / mhux espansibbli |
| Speaker | |
| Output massimu (dB) | 83dB |
| Frekwenza tar-rispons | 30-16KHz |
| Awdjo | |
| Duplex sħiħ | √ |
| Soppressjoni tal-istorbju (DNR) | √ |
| Qligħ Awtomatiku (AGC) | √ |
| Interface tal-Konnessjoni | |
| Interface USB | √ |
| Konnessjoni Bluetooth | N/A |
| Pakkett | |
| Daqs tal-prodott | Φ140 x 32mm |
| Daqs tal-ippakkjar | 245x170x50mm |
| Piż | 0.5kg |
| Aċċessorju | (1.8m)Manwal tal-każ tal-ġarr tal-kejbil USB |
| Ambjent operattiv | |
| Sistema applikabbli | twieqi XP |
| twieqi Vista | |
| twieqi 7/8/10 | |
| Qawwa | USB: 5 V DC @ 300 mA Massimu |
| Temperatura tax-xogħol | 5 grad —40 grad |
| Temperatura tal-ħażna | -30 grad —55 grad |
| Batterija integrata | N/A |
| Standards | FCC / CE / RoHS |
| Daqs tal-prodott | Φ140 x 32mm |
| Daqs tal-ippakkjar | 245x170x50mm |
| Piż | 0.5kg |
| Aċċessorji | Kejbil USB, Kaxxa tal-ġarr, Manwal |
X'inhu fil-kaxxa 1 X Mikrofonu1 x USB cable1 x Carrying case1 x Manwal
It-tags Popolari: mikrofonu tal-konferenza tal-web u kelliem, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina









