4K Live Streaming NDI Camera 12x Camera Conference bi HDMI USB IP Video Outputs
Mudell Nru.:TEVO-VL12U NDI
* 12x zoom ottiku
* Sony IMX 415 1 / 2.8 "Sensor CMOS, 8.29 Mega Pixel
* Kwalità tal-immaġni uhd4k, angolu wiesa 'tal-vista
* HDMI USB, RJ45 Video Output (Appoġġ Poe & IP Streaming)
* Moviment PTZ preċiż, lixx u siekta (Pan: 350 grad, tilt: 180 grad)
* 2D u 3D NR għall-aħjar kwalità tal-vidjow f'kundizzjonijiet ta 'dawl differenti
* Issettjat minn qabel: 10 permezz ta 'l-issettjar mill-bogħod IR (256 permezz ta' rs232)
* Appoġġ Protokoll VISCA, PELCO-P, u PELCO-D, RS232 / RS485 / IP / IR Control mill-bogħod
* Protokoll tan-netwerk: ndi|hx2, srt, tcp / ip, http, rtsp, rtmp, onvif, dhcp, multicast, eċċ.
* Appoġġ għal tqegħid tad-desktop, impunjazzjoni tas-saqaf, impunjazzjoni tal-ħajt u mmuntar ta 'tripod (mountable b'lura)
* Appoġġ Poe / NDI: tista 'tixgħel, tikkontrolla, twaqqaf u preview vidjow fuq kejbil Ethernet wieħed.
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott

Kamera VL12U 4K hija mgħammra b'POE, USB3. 0, sensur Sony, lenti tassew 4K, 12x zoom ottiku, u sistema ta 'immaġni ultra-HD. Huwa jagħti vidjow qawwi, kulur pendenti, u eżattezza ottika eċċezzjonali. It-teknoloġija AL integrata tagħha ttejjeb il-bilanċ ħafif biex tenfasizza l-uċuħ u tirrendi toni tal-ġilda li tħares naturali anke f'kundizzjonijiet ta 'dim jew backlight. Barra minn hekk, 12x zoom ottiku b'angolu orizzontali wiesa 'ta '70 .82 grad jippermetti li faċilment tissodisfa l-bżonnijiet ta' kmamar ta 'laqgħat ta' daqs medju sa kbir.





| Mudell Nru. | VL12U NDI |
| Sensor tal-immaġini | Sony IMX 415 1 / 2.8 "cmos |
| Pixel effettivi | 8.29MP, 16: 9 |
| Format tal-vidjow | HDMI (4kp @ 30 / 25fps, 1080p @ 60/50 / 30 / 25fps, 720p @ 60/50 / 30 / 25fps); USB3. 0 (3840 * 2160p @ 30fps, 2560 * 1440p @ 30fps, 1920 * 1080p @ 30fps, 1280 * 720p @ 30fps, 640 * 480p @ 30fps, 320 * 240p @ 30fps; YUY2 / NV12 / H.264 / H.265 / MJPG) |
| Zoom ottiku | 12x zoom |
| Lenti | f =3. 9-46. 8mm |
| Apertura | F1.6-F2.8 |
| Angolu orizzontali | 70.82 grad (w) -6. 48 grad (t) |
| Angolu vertikali | 47.72 grad (w) -73. 66 grad (t) |
| Angolu djagonali | 78.58 grad (w) -7. 42 grad (t) |
| Kumpens tal-backlight | Appoġġ |
| SNR | >50db |
| Fokus | Auto / Manwal |
| Tnaqqis tal-ħoss diġitali | Tnaqqis tal-istorbju 2d & 3d |
| Espożizzjoni | Auto / Manwal |
| Interfaces tal-vidjow | Hdmi, usb3. 0 c, rj45 |
| Format tal-kompressjoni tal-vidjow | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | Port Ethernet adattattiv ta '10m / 100m; Appoġġ Poe IEEE802.3AF |
| Protokoll tan-netwerk | Ndi|hx2, rtsp, rtmp, onvif, gb28181; Appoġġ għal Visca fuq IP |
| Protokoll ta 'kontroll | Visca / Pelco-D / Pelco-P; Rata ta 'Baud: 38400/9600/4800/2400 |
| Interfaċċa ta 'kontroll | Rs232 (input biss), rs485, usb3. 0 c (uvc1.1), rj45 |
| Rotazzjoni Pan / Tilt | ± 175 grad, -90 grad-+90 grad |
| Veloċità tal-Kontroll tal-Pan | 0. 1 -80 grad / sek |
| Veloċità tal-kontroll tal-inklinazzjoni | 0. 1 -60 grad / sek |
| Numru ssettjat minn qabel | L-utent jista 'jistabbilixxi sa 255 presets (10 presets minn IR remote) |
| Sistemi ta 'Operazzjoni | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 jew ogħla, Linux (meħtieġ biex jappoġġja UVC.) |
| Vultaġġ tal-input | DC 12V |
| Kurrent ta 'input | 2. 0 a (max.) |
| Konsum tal-enerġija | 13W (Max.) |
| Aħżen it-temperatura | -20 grad sa 60 grad |
| Aħżen l-umdità | 20% -90% RH |
| Temperatura tax-xogħol | 0 grad sa 40 grad |
| Umdità tax-xogħol | 20% -80% RH |
| Dimensjoni (W * H * D) | 171.6 * 192.6 * 171.6mm / 260 * 217 * 197mm (qabel / wara l-ippakkjar) |
| N.W. / G.W. | 1.35kg / 2.05kg (piż nett / gross) |
| Aċċessorju | 1 x kamera; 1 x kejbil usb; 1 x adapter tal-qawwa; 1x IR kontroll mill-bogħod; 1 x impunjazzjoni tal-ħajt; 1 x Manwal |
| Garanzija mfg | 3 snin partijiet standard u garanzija tax-xogħol |
It-tags Popolari: 4K Live Streaming NDI Camera 12x Camera Conference ma 'HDMI USB IP Video Outputs, Ċina, Manifatturi, Bejgħ bl-ingrossa, Prezz, Prezz Baxx, Magħmul fiċ-Ċina
Tista 'Tħobb ukoll
-

L-aħjar kamera tal-web tal-vidjow b'4k 30fps għal sk...
-

Webcams USB għal kamra tal-konferenzi
-

Webcam FHD 4K ma 'mibni - fil-mikrofonu għal Skype
-

4x Zoom EPTZ Web Camera USB2. 0 Output tal-Vidjo Għa...
-

VA300C 4K EPTZ WEBCAM CONFERENCE WEBCAM USB Għal VMI...
-

Kamera Professjonali Live Streaming 12x Zoom 4K POE ...






