Tagħmir tal-Uffiċċju Konferenza Sistema 12x Zoom ottiku PTZ Kamera Kollha f'wieħed
*. Kamera tal-vidjo UHD, hub u speakerphone 9meters pick up radius
*. Vidjow HD 1080p b'fokus awtomatiku, lenti zoom 12x. 4Riżoluzzjoni K
*. Tnedija laqgħat bil-vidjo b'konnessjoni USB plug & play għal laptop
*. Kompatibbli mal-Mac u l-PC. Rekwiżiti tas-Sistema: Windows 7, 8.1 jew 10, Mac OS X 10.7 jew ogħla.
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd hija magħrufa bħala waħda mill-manifatturi u fornituri ewlenin fiċ-Ċina, issa nilqgħu bi pjaċir li inti bl-ingrossa CE approvat tagħmir ta 'l-uffiċċju sistema ta' konferenza 12x zoom ottiku kamera ptz kollha f'wieħed bi prezz baxx mill-fabbrika tagħna. Bl-għajnuna ta 'tagħmir u teknoloġija avvanzata, nistgħu nassigurakom il-kwalità għolja u l-prestazzjoni tajba tat-tagħmir tagħna. Ikkuntattjana għal-lista tal-prezzijiet u servizz OEM & ODM.
Tagħmir tal-Uffiċċju Sistema tal-Konferenza 12x Zoom Ottiku Ottika PTZ Kamera u 9 Meters Voice Pick Up Range Speakerphone
1. Tlesti grupp ta 'konferenzi awdjo/vidjo għal kmamar medji għal kbar: kamera tal-vidjo UHD, speakerphone u hub.
2. Disinn kompatt u Sleek biex joqgħod fil-biċċa l-kbira tax-xenarji.
3. speakerphone ta 'livell għoli, awdjo HD Plug & play jippermetti lil kulħadd madwar il-mejda tal-konferenzi biex jisma' u jinstema 'b'mod ċar
4. Konferenzi bil-vidjo faċli u tajbin: Tnedija laqgħat bil-vidjo b'konnessjoni USB plug & play għal laptop u agħżel softwer tal-konferenzi bil-vidjo
5. Vidjo b'definizzjoni għolja: Vidjo HD 1080p b'fokus awtomatiku, lenti zoom 12x. 4Riżoluzzjoni K tiżgura li tara kull dettall tal-kamra tal-laqgħat.
6. Kompatibbli mal-Mac u l-PC. Rekwiżiti tas-Sistema: Windows 7, 8.1 jew 10, Mac OS X 10.7 jew ogħla.



Kompatibilità Universali
Kompatibbli ma 'Zoom, Skype għan-negozju, Microsoft Lync (Timijiet), Voovmeeting, CISCO WebEx u softwer ieħor ta' konferenzi.
Faċli biex tużah
Taqbila tas-sistema tax-xogħol: Jaħdem sew fil-Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 u ogħla. Ipplaggja biss il-kamera permezz tal-kejbil USB mal-apparat li trid tikkonnettja.

| Numru tal-Mudell | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Sensor tal-Immaġni tal-kamera ptz | 1/2.8" SONY CMOS |
|
Pixel effettiv |
8.29MP |
| Lenti | f=3.9mm-46.8mm |
| Apertura | F1.6-2.8 |
| Format tal-vidjo | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Angolu Orizzontali | 70.82 grad (W) -6.48 grad (T) |
| Iffoka | Awto/Manwal |
| Tnaqqis tal-Ħoss Diġitali | Tnaqqis tal-Ħoss 2D u 3D |
| Espożizzjoni | Awto/Manwal |
| Interfaces tal-Vidjo | HDMI, DP |
| Format tal-Kompressjoni tal-Vidjo | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Protokoll ta' Kontroll | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Rata Baud | 9600/4800/38400/2400 |
| Pan/Tilt Rotazzjoni | >±175 grad ,-90 grad -+90 grad |
| Veloċità tal-Kontroll tal-Pan | 0.1 -80 grad /sek |
| Veloċità tal-Kontroll tal-Mejjel | 0.1-60 grad / sek |
| Numru issettjat minn qabel | 255 presets minn Pelco-D, 32 presets minn Pelco-P, 7 presets minn Visca (10 presets mill-kontrollur mill-bogħod) |
| Kanċellazzjoni ta' eku akustiku (AEC) tal-speakerphone | >65dB |
| Rispons tal-speakerphone | 135Hz-20Hz |
| Firxa Pickup ta 'l-ispeakerphone b'2 mics ta' espansjoni | 9 metri |
| Interfaces tal-hub | DP*2; Interfaċċja tal-enerġija * 1; USB Tip-C*1 |
| Kejbils tal-hub | Kejbil USB 3m * 1, kejbil DP 5m * 2 |
| Sistemi ta' Operazzjoni | Windows 7 jew ogħla; Android, Mac OS™ 10.10 jew ogħla, Linux (Meħtieġa biex tappoġġja UVC.) Kompatibbli ma' Zoom, MS Teams, Skype u eċċ. |
| Dimensjoni (W*H*D) | Kamera: 171.6 * 192.6 * 171.6mm; Speakerphone: Φ 180mm * 37.4mm; Hub: 98 * 98 * 20m |
It-tags Popolari: tagħmir ta 'l-uffiċċju sistema ta' konferenza 12x zoom ottiku ptz kamera kollha f'wieħed, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmula fiċ-Ċina









