HDMI Church Live Streaming PTZ Camera 20x Ottika Zoom
Mudell: Tevo-VHD20U
* 20x zoom ottiku
* 60 grad angolu djagonali
* 1 / 2.8''Sony CMOS Sensor
* 2.38 mega pixel, 1080p @ 60fps
* HDMI USB Video Outputs
* Moviment PTZ preċiż, lixx u siekta (Pan: 350 grad, tilt: 180 grad)
* 2d u 3d nr
* Issettjat minn qabel: 10 permezz ta 'l-issettjar mill-bogħod IR (256 permezz ta' rs232)
* Appoġġ Protokoll VISCA, PELCO-P, u PELCO-D, RS232 / RS485 / IP / IR Control mill-bogħod
* Appoġġ għal tqegħid tad-desktop, impunjazzjoni tas-saqaf, impunjazzjoni tal-ħajt u mmuntar ta 'tripod (mountable b'lura)
* Kompatibbli mal-biċċa l-kbira tas-softwer u l-pjattaforma tal-konferenzi tal-vidjow ewlenin
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Tenveo USB3. 0 / hdmi 20x ottiku zoom fhd 1080p knisja live streaming ptz camera

Aġġorna l-esperjenza ta 'kollaborazzjoni virtwali tiegħek ma'Tenveo USB3. 0 / hdmi 20x ottiku zoom fhd 1080p 60fps ptz camera camera.Is-soluzzjoni professjonali biex jinqabdu viżwali tal-isturdament waqt konferenzi bil-vidjo, servizzi tal-knisja, avvenimenti ta 'qima, taħriġ ta' gruppi, sessjonijiet ta 'edukazzjoni u streamings ħajjin.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝟔𝟎𝐅𝐏𝐒 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 jaqbad kull dettall u jipprovdi esperjenza immersiva bil-kamera tal-kamra tal-konferenzi Tenveo FHD 1080p 60fps PTZ. Biż-zoom ottiku 20x tagħha, 1 / 2.8 '' sensur CMOS, 2.38 megapixel lenti, issa tista 'taqbad viżwali stordament dettaljati li jġibu l-laqgħat jew l-avvenimenti virtwali tiegħek għall-ħajja. Il-lenti b'angolu wiesa 'tiżgura li l-ebda parteċipant ma jitħalla barra mill-qafas, filwaqt li ż-zoom ottiku 20x jippermetti close-ups ta' kelliema u preżentaturi ewlenin.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】Tenveo PTZ Camera can be controlled remotely to rotate 350 degree (±175 degree ) horizontally and 180 degree (±90 degree ) vertically in an accurate, smooth and silent way. Huwa wkoll ta 'appoġġ għal 10 presets li jwaqqfu permezz tal-kontroll mill-bogħod IR u huwa disponibbli biex jitwaqqaf sa 255 presets permezz ta' interfaces Rs232 u Rs485 għall-kontroll professjonali. Il-mod konvenjenti jista 'jikkontrolla malajr il-pan tal-kamera PTZ, tilt, zoom, u jimxi lejn il-pożizzjoni ssettjata minn qabel għal sekwenza mill-qrib.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Tenveo Video Conferencing Camera tappoġġja kanali tal-ħruġ tal-vidjow inkluż USB3. 0 u HDMI. Qabbad bla xkiel ma 'pjattaformi popolari ta' konferenzi bil-vidjo bħal Skype, Zoom, Obs u YouTube permezz ta 'USB3. 0 jew HDMI. Sadanittant, jista 'fl-istess ħin joħroġ vidjow max 1080p @ 60fps minn HDMI live streaming (MJPG / H.264 / H.265). Hija soluzzjoni perfetta għal laqgħat onlajn ta 'negozju żgħir jew medju.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 Il-kamera PTZ tista 'tkun kompatibbli mal-vidjow / softwer tal-laqgħa popolari attwali, inklużi Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, timijiet, FaceTime, Google Hangout, Obs, Google, Google Meet u l-bqija. Huwa jappoġġja Windows 7 / 8.1 / 10, Mac OS 10.10, Linux, Android jew ogħla. Il-kamera tal-istriming tintuża ħafna wkoll fuq sejħiet bil-vidjo, konferenzi tal-vidjow, korsijiet onlajn, xandiriet live tal-knisja, taħdita tal-kulleġġ, tele-mediċina, taħriġ mill-bogħod, intervisti remoti, edukazzjoni mill-bogħod, eċċ.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Il-webcam tal-konferenza tappoġġja desktop, monitor, tripod, ħajt jew saqaf tal-immuntar (immuntar tal-ħajt u viti tal-immuntar inklużi).

| Mudell Nru. | TEVO-VHD20U |
| Senser | 1 / 2.8''Sony CMOS |
| Pixel effettivi | 2.38 mega pixel |
| Sinjali tal-vidjow | 1080p @ 60/50/30 / 25fps, 720p @ 60/50 / 30 / 25fps |
| Zoom | 20x zoom ottiku |
| Lenti | f =5. 9-94. 4mm |
| Apertura | F1.8-3.9 |
| Angolu orizzontali | 52.1 grad (w) -3. 4 grad (t) |
| Angolu vertikali | 29.3 grad (w) -1. 9 grad (t) |
| Angolu djagonali | 59.8 grad (w) -3. 9 grad (t) |
| Output tal-vidjow | USB 3. 0, hdmi |
| Format tal-kodifikazzjoni tal-vidjow | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Riżoluzzjoni tal-vidjow | 1080p (1920 * 1080) eċċ |
| Standard tas-sinjal | NTSC / PAL |
| Pożizzjoni ssettjata minn qabel | L-utent jista 'jistabbilixxi sa 255 presets (10 presets minn IR remote) |
| Interfaċċa ta 'kontroll | Rs -232 (input biss), rs -485, usb |
| Shutter | 1 / 30s -1 / 10000s, auto |
| Rata ta 'baud | 2400/4800/9600 / 38400bps |
| Protokoll ta 'kontroll | Visca, Pelco-d, Pelco-P (rs -232, rs -485) |
| Protokoll USB | UVC1.1 |
| Illuminazzjoni minima | 0. 1lux |
| SNR | Akbar minn jew daqs 50db |
| Rotazzjoni orizzontali | 35 0 grad (± 175 grad) 0.1 grad / s -100 grad / s |
| Rotazzjoni vertikali | 18 0 grad (± 90 grad) 0.1 grad / s -80 grad S |
| Provvista ta 'enerġija | DC 12V / 2A |
| Konsum tal-enerġija | 12W |
| Temperatura tax-xogħol | 0 grad sa 40 grad |
| Umdità tax-xogħol | 20% -80% RH |
| Aħżen it-temperatura | -20 grad sa 60 grad |
| Aħżen l-umdità | 20% -90% RH |
| Daqs tal-prodott | 247.1 * 152 * 169.6mm / 285 * 217 * 197mm (qabel / wara l-ippakkjar) |
| Piż tal-prodott | 1.37kg / 2.45kg (piż nett / gross) |
It-tags Popolari: HDMI Church Live Streaming PTZ Camera 20x Optical Zoom, Ċina, Manifatturi, Bejgħ bl-ingrossa, Prezz, Prezz Baxx, Magħmul fiċ-Ċina












