Speakerphone Bluetooth Conference Microfone
Mudell Nru
* USB / Bluetooth / Wireless / 3.5mm jack
* Mibni fi 8 mikrofoni omnidirezzjonali ta 'fedeltà għolja
* Raġġ tal-ġbir tal-vuċi 6m
* 8000mAh batterija
* 2 MICs ta 'espansjoni huma disponibbli (3 metri raġġ ta' pickup tal-vuċi)
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
TEVO - M6B Bluetooth Conference Microphone Speakerphone
Għal zoom tal-konferenza żgħira sa medja

8x 36o grad ta 'firxa ta' mikrofonu intelliġenti, 6m vuċi pick up radius
TEVO - M6B Konferenza Bluetooth Speakerphone, ma 'mibnija - fi 8 firxa ta' 360 grad omnidirezzjonali mikrofoni, jaqbad il-ħoss mid-direzzjonijiet kollha, u bil-built - f'5W l-ispiker qawwi, jipprovdi l-kwalità ċara tal-vuċi, li tippermetti lill-parteċipanti ċari, li jippermettu lill-parteċipanti biex jisimgħu b'mod aktar ċar waqt il-laqgħat.
8000mAh batterija
8000mAh b'kapaċità akbar tal-batterija tappoġġja 13-il siegħa ta 'ħin ta' sejħa, li tista 'żżomm il-laqgħa ta' ġurnata kollha - fuq ħlas wieħed.


USB, Bluetooth, konnessjoni ta 'dongle mingħajr fili
USB, Bluetooth, Wireless Dongle, u Aux 4 modi ta 'konnessjonijiet ma' smartphone, PC, laptop u apparati oħra. Sew jekk int id-dar jew fi vjaġġ tan-negozju, dan il-kelliem tal-konferenza Bluetooth professjonali huwa dejjem iddedikat biex jgħinek tirrealizza fit-tul - pickup mill-bogħod u sejħiet ta 'kwalità għolja -, jagħmlu laqgħat ta' konferenza jew negozju aktar faċli!
Kompatibilità universali
Kompatibbli ma 'kwalunkwe applikazzjoni ta' softwer ta 'konferenzi bil-vidjo u servizzi ta' sħaba.

| Mudell Nru. | Tevo - m6b USB / Bluetooth Speakerphone |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batterija | 8000mah (mibni - fil-batterija tal-litju); Ħin tal-mużika (sa 13-il siegħa); Ħin ta 'ħlas l-iktar mgħaġġel: 3 sigħat; Ħin ta 'ħlas regolarment' il fuq: 6 sigħat (appoġġ PD2.0 / 3.0 iċċarġjar, b'qawwa massima sa 18W) |
| Tip ta 'konnessjoni | USB / Bluetooth / Wireless / 3.5mm jack (Daisy - Verżjoni tal-katina għandha 2x3.5mm jack) |
| Daqs tal-kamra tal-laqgħat | 15-30㎡ |
| Laqgħa ma ' | Sa 15-il parteċipant |
| Firxa tal-ġbir | 6 metri (19.68 pied) |
| MICS | Mibnija fi 8x miks |
| Tip ta 'mikrofonu | Omni - Direzzjonali (firxa ta 'pickup ta' 360 grad) |
| Sensittività tal-mikrofonu | -38db |
| Tnaqqis tal-ħoss | IVA |
| Awdjo duplex sħiħ | IVA |
| AEC | IVA |
| Firxa ta 'frekwenza | 100Hz sa 20kHz |
| Speaker | 5W / 110db |
| Interface | 1 X Tip - C, 1x 3.5mm Port Audio, Port 2x3.5mm għal Mics ta 'Espansjoni |
| Rekwiżiti tas-Sistema | Windows 7/8/10 jew aktar, MacOS 10.7 jew aktar, Chrome OS V29.01547 jew aktar |
| Appoġġ għall-Applikazzjoni | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Timijiet, Hangouts, Obs, Xsplit, eċċ. |
| Temperatura tax-xogħol | -10 grad -+45 grad |
| Temperatura tal-ħażna | -10 grad -+45 grad |
| Umdità tal-ħażna | 20% - 90% RH (mhux kondensazzjoni) |
| Umdità tax-xogħol | 20% - 80% RH (mhux kondensazzjoni) |
| Provvista ta 'enerġija | 5V / 3A jew 9V / 2A |
| Daqs tal-prodott | 143mm * 143mm * 75mm / 261 * 191 * 126mm (qabel / wara l-ippakkjar) |
| Piż tal-prodott | 1.02kg /1.67kg(net / piż gross 带扩展麦) (espansjoni mikro inklużi) |
It-tags Popolari: Kelliema tal-Konferenza Bluetooth Speakerphone, iċ-Ċina, Manifatturi, Bejgħ bl-ingrossa, Prezz, Prezz Baxx, Magħmul fiċ-Ċina
Tista 'Tħobb ukoll
-

Bluetooth USB Speakerphone
-

Sejħiet tal-Konferenza tal-Mikrofonu tal-Ispeaker Bl...
-

Kelliem tal-Konferenza li jinġarr bi 3.5mm XLR USB
-

L-aħjar Uffiċċju Speakerphone għal konverżazzjoni ta...
-

Tenveo NEW Mikrofonu USB Bluetooth Wireless 6 Meters...
-

USB Omnidirezzjonali USB + Bluetooth Speakerphone għ...






