Konferenza Soluzzjonijiet tal-mikrofonu awdjo superjuri għal-laqgħa tiegħek
Mudell No.TEVO - M5BPRO
Radjijiet ta 'pickup ta' 6m 360 gradi
Konnessjoni USB / Bluetooth / Wireless
Mibni - fl-għoli - Fidelity kollha - ippuntar jipprovdi 360 grad awdjo pickup fuq 6m
Kanċellazzjoni ta 'eku u tnaqqis tal-ħoss
Kompatibbli mal-pjattaforma UC kollha ewlenija
Perfetta għal pc, smart phone jew pillola
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Tenveo Magicall M5BPro huwa kelliem tal-konferenza bla fili premium mibni għal laqgħat moderni.
Għandu konnessjonijiet USB, Bluetooth 5.0, u Wireless Dongle, firxa ta 'mikrofonu 8 -, u kelliem ultra-ċar 5W għal pickup tal-vuċi ta' 360 grad sa 6 metri.

B'batterija ta '8000mAh, tnaqqis tal-ħoss, u teknoloġija duplex sħiħa, il-konversazzjonijiet tiegħek jibqgħu naturali, ċari u bla interruzzjoni. Indikaturi LED intuwittivi u kompatibilità universali jagħmlu M5BPRO l-għażla perfetta għal-laqgħat tan-negozju, xogħol mill-bogħod, u konferenzi ibridi.

PC Microfone Speaker Business Conference USB Speakerphone għal Skype

Karatteristiċi ewlenin sempliċi:
Radjijiet ta 'pickup ta' 6m 360 gradi
USB għal PC, Bluetooth għat-Telefon Mobbli u Pad, Wireless għal PC
Mibni - fl-għoli - Fidelity kollha - ippuntar jipprovdi 360 grad awdjo pickup aktar minn 6 m
Kanċellazzjoni ta 'eku u tnaqqis tal-ħoss
Kompatibbli mal-pjattaforma UC kollha ewlenija
Perfetta għal pc, smart phone jew pillola
Ikkuntattjana:
SZ Tenveo Video Technology Co, .ltd
Żid: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, iċ-Ċina
Email: Sales09@tenveo.com
Tel / weChat: +86 135 5233 5495
WhatsApp: +86 134 7469 0572
Skype: Live: 956467630_1
Websajt:www.tenveo - video - conference.com
| Tevo - m5b pro | |
| Isem tal-oġġett | USB / Bluetooth Speakerphone (il-kaskata mhix obbligatorja) |
| Mudell Nru. | M5B Pro |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batterija | 8000mah (mibni - fil-batterija tal-litju); Ħin tal-mużika (sa 18-il siegħa); Ħin ta 'ħlas l-iktar mgħaġġel: 3.5 sigħat; Ħin ta 'ħlas regolarment' il fuq: 7 sigħat (appoġġ PD2.0 / 3.0 iċċarġjar, b'qawwa massima sa 18W) |
| Tip ta 'konnessjoni | USB / Bluetooth / Wireless |
| Daqs tal-Kamra tal-Laqgħa għal Speakerphone Uniku | 15-30㎡ |
| Laqgħa ma 'Speakerphone Uniku | Sa 15-il parteċipant |
| Firxa tal-ġbir | 6 metri |
| MICS | 8x Analog Silicon Mics Array |
| Tip ta 'mikrofonu | Omni - Direzzjonali (firxa ta 'pickup ta' 360 grad) |
| Sensittività tal-mikrofonu | -38db |
| Volum tal-Ispeaker | 120db |
| SNR | 62db |
| Tnaqqis tal-ħoss | IVA |
| Awdjo duplex sħiħ | IVA |
| AEC | IVA |
| Firxa ta 'frekwenza | 100Hz sa 20kHz |
| Speaker | 5W / 120db |
| Interface | 1 x Tip - C, |
| Rekwiżiti tas-Sistema | Windows 7/8/10 jew aktar, MacOS 10.7 jew aktar, Chrome OS V29.01547 jew aktar |
| Appoġġ għall-Applikazzjoni | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Timijiet, Hangouts, Obs, Xsplit, eċċ. |
| Temperatura tax-xogħol | 0 grad -+45 grad |
| Temperatura tal-ħażna | -10 grad -+45 grad |
| Umdità tal-ħażna | 20% - 90% RH (mhux kondensazzjoni) |
| Umdità tax-xogħol | 20% - 80% RH (mhux kondensazzjoni) |
| Provvista ta 'enerġija | 5V / 3A jew 9V / 2A |
| Daqs tal-prodott | 180mm * 180mm * 35.4mm / 220 * 108 * 83mm (qabel / wara l-ippakkjar) |
| Piż tal-prodott | 0.61kg /0.95 kg (piż nett / gross) |
It-tags Popolari: Soluzzjonijiet tal-Mikrofonu tal-Konferenza Awdjo Superjuri għal-laqgħa tiegħek, iċ-Ċina, manifatturi, bl-ingrossa, prezz, prezz baxx, magħmul fiċ-Ċina
Tista 'Tħobb ukoll
-

Speakerphone tal-Konferenza tal-Bluetooth Wireless USB
-

Kamera tal-Konferenza tal-Vidjo USB 3X għal-Laqgħat ...
-

Ipplaggja u tilgħab l-ispiker tal-konferenza għal PC...
-

PTZ 20x Zoom ottiku Video Camera Għal Live Streaming...
-

USB3.0 Mikrofoni Omnidirezzjonali
-

Mikrofonu USB bla fili b'4X MICs u 360 grad Aqbad US...








