AI Auto Tracking Conference PTZ Camera NDI Camera 12x Optical Zoom Bil-USB HDMI SDI RJ45
Mudell: Tevo - VHD612A ndi
* 12x zoom ottiku, appoġġ AI auto - Traċċar
* Kwalità tal-immaġni Crystal Clear HD1080P
* 1 / 2.8''Sony CMOS Sensor, 2.07MP Pixel Effettivi
* SDI, HDMI USB, RJ45 Video Output (Appoġġ Poe & IP Streaming)
* Moviment PTZ preċiż, lixx u siekta (Pan: 350 grad, tilt: 180 grad)
* 2D u 3D NR għall-aħjar kwalità tal-vidjow f'kundizzjonijiet ta 'dawl differenti
* Issettjat minn qabel: 10 permezz ta 'l-issettjar mill-bogħod IR (256 permezz ta' rs232)
* Appoġġ Visca, Pelco - P, u Pelco - D Protocol, RS232 / RS485 / IP / IR Control Remote
* Protokoll tan-netwerk: ndi|hx2, srt, tcp / ip, http, rtsp, rtmp, onvif, dhcp, multicast, eċċ.
* Appoġġ għal tqegħid tad-desktop, impunjazzjoni tas-saqaf, impunjazzjoni tal-ħajt u mmuntar ta 'tripod (mountable b'lura)
* Appoġġ Poe / NDI: tista 'tixgħel, tikkontrolla, twaqqaf u preview vidjow fuq kejbil Ethernet wieħed.
- Kunsinna Mgħaġġla
- Assigurazzjoni tal-Kwalità
- Servizz tal-Klijent 24/7
Introduzzjoni tal-Prodott
Tenveo Aġġornat NDI / SDI / LAN / HDMI / USB3.0 AI - Traċċar 12x 1080p 60fps PTZ Camera

Tenveo ai auto tracking ndi / 3g - sdi / hdmi / lan / usb3.0 poe 12x ottiku zoom + 8 x digital zoom fhd 1080p 60fps ptz camerahija għażla perfetta għall-qbid u l-istrimjar tas-servizzi tal-knisja, avvenimenti ta 'qima, attivitajiet tal-gvern, laqgħat, kunċerti live, tnedija tal-prodott, streaming ta' studjo u xandiriet ħajjin.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐍𝐃𝐈 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Il-kamera tal-istriming live NDI PTZ hija mgħammra b'lenti ottika 12x + 8 x diġitali zoom b'angolu wiesa 'li qed jilħaq sa 1080p 60fps fhd video output. Mgħammar b'senser ta '1 / 2.8 "CMOS, flimkien ma' teknoloġija u algoritmu ta 'tnaqqis tal-istorbju diġitali 2D & 3D. Bil-liċenzja NDI ċertifikata uffiċjali minn NewTek, tista' taċċessa Ultra - latenza baxxa, kwalità għolja, kwalità għolja, frame {{{11}- streaming tal-vidjow preċiż u kontroll PTZ fuq il-protokol NDI.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Il-kamera ai ptz bl-auto - traċċar tappoġġja traċċar tal-forma umana bbażata fuq algoritmu AI Avvanzat. Permezz tar-rikonoxximent tal-wiċċ, jista 'jiddetermina b'mod preċiż il-post tan-nies, jirrealizza traċċar awtomatiku u għażla awtomatika tal-qafas. Dan jagħmilha ideali biex jinqabdu avvenimenti ħajjin, bħal avvenimenti ta 'qima tas-servizzi tal-knisja, avvenimenti sportivi, kunċerti live, produzzjoni tal-vidjow jew konferenzi kbar.

Kamera 𝐚𝐧𝐝 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 / 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo NDI PTZ tista 'tiġi kkontrollata mill-bogħod biex iddawwar 350 grad (± 175 grad) orizzontalment u 180 grad (± 90 grad) vertikalment b'mod preċiż, bla xkiel u siekta. Huwa jappoġġja wkoll 10 presets li jwaqqfu permezz tal-kontroll mill-bogħod IR u huwa disponibbli biex jitwaqqaf sa 255 presets permezz ta 'interfaces Rs232 u Rs485 għall-kontroll professjonali. Il-mod konvenjenti jista 'jikkontrolla malajr il-kamera PTZ, tilt, zoom, u timxi lejn il-pożizzjoni ssettjata minn qabel - sekwenza up.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 Mgħammar bi 3G - SDI, HDMI, USB3.0, u interfaces RJ45, din il-kamera streaming live PTZ tipprovdi flessibilità u versatilità meta tiġi biex tikkonnettja ma 'apparati u pjattaforma differenti. POE (802.3AF) appoġġjat. Sadanittant, l-interfaces tal-linja u tal-linja jistgħu jiġu konnessi ma 'apparati awdjo, li jappoġġjaw streaming awdjo u vidjow simultanju (apparat awdjo mhux inkluż). Dan jagħmilha kompatibbli ma 'firxa wiesgħa ta' apparati u pjattaformi, li jippermettilek tissodisfa l-bżonnijiet kollha ta 'streaming live tiegħek.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 Il-kamera tal-istriming IP live tista 'tkun kompatibbli mas-softwer tal-vidjow / streaming popolari attwali, inklużi Zoom, Skype, YouTube, Webex, BlueJeans, Facebook, Timijiet, FaceTime, Google Hangout, Obs, Google u u Software tal-Produzzjoni tal-Vidjow li jappoġġja NDI HX. Huwa jappoġġja Windows 7 / 8.1 / 10, Mac OS 10.10, Linux, Android jew ogħla. Il-kamera tal-istriming tintuża wkoll fil-korsijiet onlajn, xandiriet ħajjin tal-knisja, Tele - mediċina, streaming tal-istudjo, konferenza tat-teknoloġija għolja -, avvenimenti kbar, eċċ.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 & 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫. U Tenveo joffri eċċellenti wara - servizz ta 'bejgħ u servizz ta' appoġġ tekniku tul il-ħajja (servizz ta 'aġġornament tal-firmware eċċ). Ikkuntattjana jekk għandek xi mistoqsija, inkunu kuntenti li nwieġbek fi żmien 24 siegħa u definittivament nipprovdulek soluzzjoni sodisfaċenti.
| Mudell Nru. | Tevo - vhd612a ndi |
| Senser | 1/2.8'' |
| Pixel effettivi | 2.07MP |
| Sinjali tal-vidjow | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 12x zoom ottiku |
| Lenti | f =4.2 mm ~ 50.4mm |
| Apertura | F1.8 ~ F2.8 |
| Angolu orizzontali | 70.2 grad ~ 6.52 grad |
| Angolu vertikali | 42.6 grad ~ 3.76 grad |
| Angolu djagonali | 77.5 grad ~ 7.53 grad |
| Zoom diġitali | 8X |
| Output tal-vidjow | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard tas-sinjal | NTSC / PAL |
| Interfaċċa ta 'kontroll | RS232, RS485, USB, NET |
| Shutter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Bilanċ abjad | Auto, ġewwa, barra, spinta waħda, manwal, var |
| Kumpens tal-backlight | Appoġġ |
| Tnaqqis tal-ħoss diġitali | 2D & 3D Tnaqqis tal-Ħoss Diġitali |
| Rata ta 'baud | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Protokoll ta 'kontroll | Visca, pelco - d, pelco - p |
| Protokoll USB | UVC 1.1 |
| Illuminazzjoni minima | 0.5 lux @ (f1.8, agc fuq) |
| SNR | Akbar minn jew daqs 50db |
| Rotazzjoni orizzontali | 350 grad (± 175 grad) 0.1 grad / s-100 grad / s |
| Rotazzjoni vertikali | 180 grad (± 90 grad) 0.1 grad / s-80 grad S |
| H & v flip | Appoġġ |
| Iffriżar tal-immaġini | Appoġġ |
| Poe | Appoġġ |
| Numru ta 'preset | 255 |
| Eżattezza ssettjata minn qabel | 0.1 grad |
| Karatteristiċi tal-IPC | |
| Format tal-kodifikazzjoni tal-vidjow | H.264 / H.265 / MJPG |
| Vidjow Stream | Nixxiegħa prinċipali, sub stream |
| Riżoluzzjoni tal-fluss prinċipali | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, eċċ. |
| Riżoluzzjoni ta 'Sub Stream | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, eċċ. |
| Rata tal-bit tal-vidjow | 32Kbps ~ 102400Kbps |
| Tip ta 'rata tal-bit | Rata varjabbli, rata fissa |
| Rata tal-qafas | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Kompressjoni awdjo | AAC |
| Rata tal-bit awdjo | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Protokoll tan-netwerk | Ndi|hx2, srt, tcp / ip, http, rtsp, rtmp, onvif, dhcp, multicast, eċċ. |
| Interfaċċa ta 'input / output | |
| Output HD | 1xhdmi 1x3g - sdi: tip bnc, 800mvp - p, 75ω, flimkien ma 'smpte 424m standard |
| LAN | 1XRJ45: 10M / 100M Interface Ethernet, POE (802.3AF) |
| Interface awdjo | 1-ch: interface awdjo 3.5mm, linja ġewwa 1-ch: interface awdjo 3.5mm, linja barra |
| USB | 1XUSB3.0: Jack femminili tat-Tip B |
| Interface tal-komunikazzjoni | 1xrs232 fi: 8pin min din, distanza massima: 30m, protokoll: visca / pelco - d / pelco -} p 1XRS232 OUT: 8pin min Din, Distanza Max: 30m, Protokoll: Użu ta 'Netwerk Visca biss 1xrs485: 2pin Port Phoenix, distanza massima: 1200m, protokoll: visca / pelco - d / pelco - p |
| Power Jack | Tip Jeita (DC fi 12V) |
| Speċifikazzjoni ġenerika | |
| Provvista ta 'enerġija | DC 12V / 2A |
| Konsum tal-enerġija | 12W |
| Temperatura tax-xogħol | 0 grad sa 40 grad |
| Umdità tax-xogħol | 20% -80% RH |
| Aħżen it-temperatura | -20 grad sa 60 grad |
| Aħżen l-umdità | 20% -90% RH |
| Daqs tal-prodott | 247.1 * 152 * 169.6mm / 285 * 217 * 197mm (qabel / wara l-ippakkjar) |
| Piż tal-prodott | 1.37kg / 2.45kg (piż nett / gross) |
It-tags Popolari: AI Auto Tracking Conference PTZ Camera NDI Camera 12x Ottika Zoom Bil-USB HDMI SDI RJ45, iċ-Ċina, Manifatturi, Bejgħ bl-ingrossa, Prezz, Prezz Baxx, Magħmul fiċ-Ċina




